Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy 26 éves koromra...

Normális, hogy 26 éves koromra 1 barátom sem maradt? N

Figyelt kérdés

A régi gyerekkori iskolás barátaim akikkel azt hittem életre szóló barátságok köttetnek, mind eltűntek az életemből.

Komolyan kb néhány kollégám van a munkahelyről, akit "barátnak" mondhatnék

Fog ez változni, ha mondjuk lesz gyerekem , és találkozom ovis, sulis szülőkkel? Szülői közösségben köttetnek hosszú barátságok?


febr. 16. 22:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%
Kerdezo, honnan veszed, hogy ongyilkos lett?
febr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%
bocs, anat, felre ment a kolbaszom.
febr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
37%

Nem normális, ha jó ember vagy és rendben vagy fejben akkor lehetetlen hogy ne alakuljon úgy az élet hogy barátokat szerezhess.

Akik azzal jönnek hogy a gyerek születése miatt nincsenek barátaik azoknak azon kéne elgondolkozni hogy miért lett a gyerek a személyiségük.

Persze nehéz ha nem megy az ember sehova és lusta ápolni a kapcsolatait vagy meghallgatni a másikat vagy élményeket szerezni.

Nekem sincsen sok barátom, de van 6 olyan akit ha felhívnék hogy rohadt nagy gáz van és gyere ne kérdezz semmit akkor jönnének😃 persze ez fordítva is igaz lenne.

febr. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamámék a mai napig összejárnak 3-4-en a gimis osztályából. Van ilyen is.
febr. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel szerintem sokan vannak/vagyunk így. Én most leszek 37, viszont néhányan megmaradtak, plusz lettek újak, akiket szinte bármikor felhívhatok, szóval simán lehetnek új barátaid.
febr. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem sokakkal megesik. Egyszerűen más irányba haladnak az emberek, elsodródtunk egymástól.

Én is itt vagyok 28 évesen, és egy közeli barátom sincs.

febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem is hiányzik mióta van párom.
márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
41%
Én még gyerek vagyok 29 évesen
márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen normális, nekem sincsenek barátaim a középiskola óta, igaz, mint kiderült, soha nem is voltak azok, csak én gondoltam rájuk úgy, így le is koptak. Én amúgy nem is szeretnék. Abszolut nem vagyok társasági ember, engem leszív, fáraszt, jobban szeretek a férjemmel lenni vagy amikor nem vele, akkor egyedül, mindig is le tudtam magam foglalni, sosem kellettek ehhez mások. Jobban érzem magam pl esténként egy jó könyv társaságában.
márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
85%
Ezt tapasztalom én is. Régebben a szomszéddal összejártunk. Most már szinte a nevét sem tudom nekik. Barátok elkoptak. Ha lesz párkapcsolatod, az lesz neked egyedül. Fura világot élünk.
márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!