Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 évesen nem tudom mit...

30 évesen nem tudom mit akarok az élettől. Ennyi idősen tudnom kellene?

Figyelt kérdés

febr. 18. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
nem ártana
febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Ne rágódj ezen.
febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet tudni rólad nagyvonalakban? Csak mert így látatlanba nehéz bármit is mondani.
febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én sem. Annyira kilátástalan minden, hogy fingom nincs mit kezdjek magammal. 😅
febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen körülmények uralkodnak ebben az országban inkább ne tudd mit akarsz az élettől, minthogy úgy élj mint én: rágom magam azon, hogy mit akarok, de sajnos átlagbérből megvalósíthatatlan, mert kilátástalanság és létbizonytalanság uralkodik Magyarországon.
febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor én se tudom, nem is értem el, amiket szerettem volna ennyi idős koromra.

Egyáltalán nem alakulnak jól a dolgaim, hogy őszinte legyek.


Én egyszerűen csak annyit tudok mondani élvezd az életet úgy mintha minden nap az utolsó lenne. Kicsit közhelyesen hangzik, de nálam működik.

Nem vagyok soha depis már, és egyre több kis apróságnak is tudok örülni.

febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyedül élek egy albérletben, nincsenek barátaim. Komoly kapcsolatom eddig csak egy volt, de az is csak 9 hónapos volt. Most felvételiztem egyetemre, alig jövök ki a fizetésemből.
febr. 18. 20:10
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, máris többet elértél mint én. Én még egy albérletbe se tudtam belefogni. 😅
febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan érzem magam sajnos.

Az évek meg telnek.

Sok sikert az egyetemhez kérdező!

Én is gondolkodok tanuláson még. Amit egyetemen tanultam, az mára nem érdekel sajnos.


#8: Ugyanez... :( Közben meg itt az oldalon mindenki milliókat keres, már 20 évesen házat vesz...

29N

febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9 igen, én is ezt nem értem, hogy a környéken 250 a max, amit talán össze lehet harácsolni munkával, hogy mivel keresnek akkor ennyit sokan én nem értem. 😩 Hiába elvállalok pluszba is mindent amit csak tudok, mégis egy helyben toporgok. Nem lehet mindenki vállakozó, de úgy érzem az évek elszállnak a fejem felett, én meg szép lassan elsorvadok közben csendben. Nagyon fojtogató érzés néha… :/
febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!