Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sose...

Miért van az, hogy sose kedvelnek az emberek? Soha sehova nem tudtam még beilleszkedni

Figyelt kérdés

Mindig csendesebb, és visszahúzódóbb voltam. Az általános iskolában, és a gimiben is ki voltam közösítve, sokat ültem egyedül, és amúgy ez nekem szar érzés volt, mindig is úgy éreztem, mintha kevesebbet érnék, másokhoz képest. Barátnőim is mindig tettek rám magasról, hol barátkoztak velem, hol pedig nem. Persze ők is leráztak egy idő után, mindig csak én kerestem jobban a társaságukat is.

Még munkahelyen se igazán éreztem azt, hogy kedvelnének. Párkapcsolatom se nagyon volt még, most jelenleg van párkapcsolatom, de ezt is csak 31 éves koromra sikerült elérnem, míg másoknak meg már huszonéves koruk óta saját családja van, férjjel, gyerekkel, amíg én szinte egyedül töltöttem a 20-as éveimet.


febr. 21. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez.. Én már elfogadtam, hogy egyedül fogok meghalni... Mégis ki szeretne egy olyan embert, mint én? Semmi szerethető nincs bennem..
febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én szinte egyedül töltöttem a 20-as éveimet, pont az egyik legjobb korszakot, ami az ember életében van. A másik legjobb korszak a gimis évek, és akkor is együl voltam.
febr. 21. 14:55
 3/7 A kérdező kommentje:
együl=egyedül
febr. 21. 14:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Emberi gyarlóság, de a visszahúzódóbb, csendesebb embereket kapásból elnyomják a karakteresebb egyének. Egy ilyen ember megismeréséhez idő kell és türelem, amíg megnyílik másoknak, hagyja magát ismerni, ő maga is feloldódik és meri megmutatni önmagát. A mai rohanó világban erre sajnos keveseknek van ideje és energiája, ráadásul olyan irányba mozdult el a társadalom, hogy mindenki szünet nélkül a saját maga gondjaival van elfoglalva és a saját maga fényezésével természetesen. Ez nem azt jelenti, hogy veled emiatt bármi probléma lenne. Azt tanácsolom, hogy próbálj meg nyitni -még ha csak egy kicsit is-, de próbálj meg érdeklődőbb lenni, akár reggel meg is kérdezheted egy-egy kollégádtól, hogy hogy vannak vagy szép napot is kívánhatsz nekik! Iskolás évekből azért felesleges kiindulni, mert a gyerekek és a tinik gonoszak. Ez tudom, hogy csúnya általánosítás, de igaz.
febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gergelice16 ***** válasza:
56%
Ajánlom hogy ismerd meg magadat, építsd az önbecsülésedet. Így sokkal jobb kisugárzásod lesz, ami által mások számára is vonzóbbá válik a veled eltöltött idő lehetősége. Egyébként a párkapcsolat nem verseny. Inkább legyen kevés mély kapcsolatod, mint sok sekélyes.
febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyitsz mások felé, akkor ők se fognak csak úgy odamenni hozzád. Ezek az emberi kapcsolatok kölcsönösségen alapulnak.
febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló vagyok: jobb egyedül, nem feltétlen kell keresni a miérteket. Van, aki alapból ilyen személyiségű.
febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!