Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkanélküliség miatti balhé?

Munkanélküliség miatti balhé?

Figyelt kérdés

Egy ideje nincs munkàm,már szinte mindent vegigjartam pàrom meg olyan szövegeket lök oda hogy aki akar az talál munkát.Pedig már a takaritótól kezdve mindente beadtam ,értve ezt arra,hogy nem válogatok benne amit tudok elvégzem.

Már azért nem is tudom menjek e keresni melot mert azt is elmondta az útikoltsegre sok ment el. De ha helyben nincs muszáj a környező városokat járni. Hirdeteses oldalakon amik vannak rendre nem kapok választ. Mit tegyek ?


2020. jún. 28. 14:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
97%
Pàrod a csesztetésen kívül segít amúgy neked valamit?
2020. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
59%
Munkaügyi központ?
2020. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
74%
Én tudok egy munkahelyet! Hamarosan indulok szlovákiába közel a magyar határhoz, gyári munkalehetőség (könnyű) betanított napi/8h, havi 300.000Ft, szállás stb.! Ha érdekel, írj! Magyar vagyok!! Korábban dolgoztam ennél a munkáltatónál és megbízható! Nekem nincs társam ezért gondoltam hogy ide kiírom ezt.
2020. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
7%
Sereg!
2020. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
96%

Én újságba találtam, gyümölcsárusokat kerestek. Egyből felvesznek. Ott nézelődj! Elég sz.r, mert 15 napja folyamatosan vagyok 8-tól 7-ig, máshova meg engem se vesznek fel még takarítónak sem. Pedig folyamatosan küldözgetem az önéletrajzomat. Előtte volt egy jó munkám. Nagyon kezdek befordulni...

Másik tipp: posta. Oda mindig van felvétel, az is egy nagyon sz.r hely de legalább lenne valami.

Remélem tudtam segíteni!

2020. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
95%

Hát akkor szóljál a párodnak, hogy keressen neked munkát, hiszen aki akar, az talál nemde?


Én dobnám az ilyen párt és inkább lelécelnék a 3-assal Szlovákiába, hogy minél messzebb legyek a múlttól meg az ilyenektől.

2020. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
93%
A sereg-es kommentektől meg kivagyok, nem tudom egy ember írogatja-e. A sereg nem olyan, amire mindenki alkalmas! Elhivatottság kell hozzá, azzal hogy odaírod minden munkakeresőnek, k*rva sokat segítesz! #5 voltam.
2020. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
87%
Én a postát nem ajánlom, inkább a gyümölcsárusítás vagy a takarítás!!
2020. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
89%
8: Én ott dolgoztam, azért oda is írtam hogy egy borzasztó hely, de ha tényleg kell a pénz és nincs választási lehetőséged "átutazóként" talán ki lehet bírni.
2020. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, külföld nem opció sajnos.

Postára már beadtam van kézbesítő ismerősöm ő javasolta.Normal bejelentett állást szeretnék akàr gyár vagy takarítás ilyesmi ,gyümölcs szedéssel vertek már àt így azt nem.

Nem vagyok képzetlen van vendéglátó eladó szakmám és érettségim is de hiába.

2020. jún. 28. 15:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!