Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány könyvet olvastatok ki...

Hány könyvet olvastatok ki életetek során?

Figyelt kérdés
Ha tudjátok pontosan auz is jó, hogy mondjuk 4-5 könyvet(tankönyv nem számít bele, csak az olvasmányok), vagy 100-120 könyvet. Én olyan 25-30-at olvashattam, alapvetően nem vagyok olvasós típus.

márc. 9. 07:21
1 2 3 4 5 6
 11/51 D-Mano ***** válasza:
72%

150-et.

De van sok könyv köztük, amit 2x is elolvastam. És van a 150-en felül még többtucat könyv is, amit csak félig olvastam el.

29/F

márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
54%
Több ezer. De en kisgyerekkorom óta olvasok, mert ceausescu idejeben nem voltak tévéadások es ugye mobil sem mint most es ha egyedul voltam otthon, suli után olvasasba menekültem. Utana egyetemeket jártam. Ennyi olvasas utan kialakul az emberben egy ”sajat” kép a világról, egy szintezise az információknak. Míg akik keveset olvastak, úgy latom, hogy egy adott könyv, vagy szemlélet szerint kezdenek élni, azaz befolyasolhatóak
márc. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
84%

Többszázat, de ebből nagyok sok volt az ismétlés, mert szeretek újraolvasni:)

Viszont egyetem óta nem sok időm van, így egy könyvet már augusztus óta olvasgatok, és még mindig nem értem a végére. Mondjuk nem is igazán zavar, mert utazás közben szeretek a legjobban olvasni az utóbbi időben, csak hát ritkán utazok, illetve "szándékosan" lassabban olvasok, mint régen, mert már rájöttem, hogy nem hajt a tatár:D Így jobban ki tudom élvezni.


21/L

márc. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
80%
Passz szerintem többszázat, ha az e-book is ér
márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%
Tán 2őt..
márc. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
79%
Kb 150-et. 30/F
márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
83%

Az iskolában minden kötelezőt elolvastam, az összesen kb 20 könyv (?).

Az elmúlt 10 évben amióta elvégeztem a sulit, kb 40 könyvet olvastam el, de ezek mindig ugynazok. Szóval évente-2 évente újraolvasom őket. Ha mindig újat olvasnék, szerintem olyan 300-nál járnék.

márc. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én sem vagyok olvasós típus, kb 10 könyvet, ha kiolvastam. Pedig próbálom magam rávenni, időm is lenne, de egyszerűen lusta vagyok hozzá és nem tudom milyen könyv érdekelne igazán.
márc. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 DeMoR ***** válasza:
66%
9-et olvastam, +4 hangoskönyv (most ezekre mozdultam rá) 23/F
márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 Darius- ***** válasza:
32%
Amióta blogolok rengetegben néztem bele Így miután atneztem a tartalomjegyzéket, elolvasom az adott részt és leírom újból. Nem masolok, mert idegen nyelvű Akkor sem, ha netes, mert a fordító is torzít. Írók, költők műveiből egyet sem olvastam
márc. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!