Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány könyvet olvastatok ki...

Hány könyvet olvastatok ki életetek során?

Figyelt kérdés
Ha tudjátok pontosan auz is jó, hogy mondjuk 4-5 könyvet(tankönyv nem számít bele, csak az olvasmányok), vagy 100-120 könyvet. Én olyan 25-30-at olvashattam, alapvetően nem vagyok olvasós típus.

márc. 9. 07:21
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
71%

Dumas: Monte cristo grófja, A kiralyné nyakéke, A három testőr, 20 év múlva, Egy orvos naplója


Steinbeck: Edentol keletre, Egerek és emberek.


Victor Hugo: Nyomorultak


Izabella Allende Kísértetház


Dániel Keyes Virágot Algernonnak


Ezek a kedvenceim, ebből egy olyan van, amit 10 éves korom óta évente egyszer biztosan elolvasok ujra,

márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
72%

kb. 9-10 éve vezetem, ez alatt 567-et. Gyerekkoriakra nem emlékszem, főleg nem a címekre.


Fonda Lee - Jádeháború

Jennette McCurdy - I'm glad my mom died

Frans Bengtsson - Röde Orm

Greg Sestero - The disaster artist

Grady Hendrix - We sold our souls

Larry Correia - Hard magic

M. A. Bulgakov - Egy fiatal orvos feljegyzései

Mizuki Tsujimura - Lonely castle in the mirror

(amiknek van magyar verziója, annak amagyar cmét írtam, de én mindet angolul olvastam)

márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
13%
Mostanában már a kutya sem olvas, de gyerekkoromban zabáltam a könyveket. Mostanában nem.
márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
85%
33, szóval mivel te nem olvasol, ezért a kutya sem olvas. Ez aztán a logika.
márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

Milyen jó címek, megpróbálok elcsípni belőlük, ezek biztos jó könyvek.

Aki akarja, még megoszthatja kedvenceit. Köszi =)

márc. 9. 12:58
 36/51 anonim ***** válasza:
51%
Szerzőket nem írtam, bocsi, de rájuk lehet keresni. Már nem úgy van, mint régen, nagyon kevés időm van, nem tudok ennyit olvasni, de azért igyekszem, vagy párhuzamosan olvasok több könyvet, apránként. Szakmaiak is vannak benne. Angolul par könyvet olvastam én is, és igyekszem is minél többet angolul olvasni, bár elég jól tudok, de nem okoz akkora élvezetet, mint a magyar olvasás, és büszke is vagyok, hogy ezt a rengeteg könyvet mind az anyanyelvemen olvastam.
márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
78%

Több százból vagy ezerből miért pont nyolc, ami meggyőző lehet?

Karen Rose Romantic Suspense - [link] - sorozatának magyarul megjelent részeit mind, angolul - [link] - eddig csak az első 24-et (de mint említém, jön a nyugdíj). Egyik kedvenc szerzőm Nora Roberts, tőle kb. mindent, akár saját, akár J.D. Robb néven írta.

Kötelezőként nem kedveltem, túl nehéznek találtam Jókait, felnőttként faltam (igen, Kőszívű, Fekete gyémántok, Aranyember, Egy magyar nábob, Kárpáthy Zoltán...)

Egy időben az ezoterikus irodalomért rajongtam: Ciprusi mágus, Élet az élet után, A Vörös Oroszlán...

Humorosból nagyokat kacagtam Kario Dan Múlt-Varázsán...

Hosszú a sor, de honnan tudod, hogy tényleg elolvasta, aki ideír nyolc címet?

márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:

37# Mondhattam volna hogy írjátok le mindet, de az elég fárasztó lett volna, ezért...


Én a kötepezőkbe mindíg bealudtam, egyet se olvastam el, utáltam olvasni, mert fárasztó, de tudnivaló milyen jó tud lenni, bár inkább az zavart, hogy van ez a hiányosságom. Nagymamámnak az összes Jókai megvolt, tehát azzal kezdtem a pótlást, ezotéria és néphagyomány szintén, önfejlesztő könyvek ez-az Tüskevár, ami így eszembejutott most olvasok egy ifjúsági könyvet, ami végülis egy kiscsajról szól de egész jó, angolul is elkezdtem olvasni, a Titkos kertet.

Sza így jó azért így hallani pár random könyvet, nem biztos hogy amúgy leemelném a polcról. Romantikus regények érdekelnének, kaland vagy ilyen mesés regény, mint a Funtinelli boszorkány.

márc. 9. 20:30
 39/51 A kérdező kommentje:
Végülis mindegy, hogy elolvasta é, ha már előjön ismert, ajánlott kategória lehet vagy valami jó.
márc. 9. 20:32
 40/51 A kérdező kommentje:
Meg az Ószövetséget olvasom....
márc. 9. 20:35
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!