Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány könyvet olvastatok ki...

Hány könyvet olvastatok ki életetek során?

Figyelt kérdés
Ha tudjátok pontosan auz is jó, hogy mondjuk 4-5 könyvet(tankönyv nem számít bele, csak az olvasmányok), vagy 100-120 könyvet. Én olyan 25-30-at olvashattam, alapvetően nem vagyok olvasós típus.

márc. 9. 07:21
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
66%

50-es, ez annyira butaság. A film MÁS. Már miért nem fejlesztené a szókincset? A filmekben nincsenek szavak?

Másrészt a film, mivel vizuális formátum, más eszközökkel dolgozik. Pl. ott van zene és hanghatások, világítás, szneket használnak.


Persze fitogtathatod a (vélt vagy valós) intellektusodat, de attól, mert te pl. nem látod az "élményt" egy ember látható és hallható színészi játékéban, vagy egy jól megkomponált zenében, attól meg nem a film rosszabb, hanem csak simán te nem tudod értelmezni.

márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!