Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lakótársam folyamatosan...

Lakótársam folyamatosan használja/ lopkodja a cuccaim. Megelégeltem. Túlzás amit csináltam?

Figyelt kérdés
Legutóbb csak 6 cuccom(sminkek,ruhák,arcápolási cuccok,harisnyák…) találtam meg nàla. Pontosan tudja, hogy tudom, hogy lop. Már nem bírom. Veszek valamit egyik nap, másik napra már nincs meg. Legutóbb pénzt is lopott. Barátnőm egyébként, de már nagyon betelt a pohár. A hajmaszkom is pl konstans használja, és még a kupakját sem rakja vissza rá had lássam csak. Annyira bepöccentem már, hogy a hajmaszkos üvegembe szőrtelenítő krémet raktam, ha megint használná az én ‘hajmaszkom’ Túlzás?

márc. 28. 20:46
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Ez elég durva. Beszélj vele, zárd el a dolgaidat egy zárható szekrénybe, de ez erős amit most kitaláltál.
márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem, csak borzalmasan infantilis. Most komolyan, megbeszélni ti képtelenek vagytok dolgokat, csak lesüllyedni egymás béka segge alatti szintjére?
márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

gondolom, többször próbálta megbeszélni a lakótársával ezt.

a te hajmaszkos üveged, azt teszel bele, amit akarsz.

márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
8%
A huzamosabb ideig fennálló kár okozásáért olyan pert akaszthat a nyakadba, amelyet ne köszönsz meg.
márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
8%

Ez eszembe juttatja a fagyállós gazda történetét... Kérdező, én abban sem vagyok biztos, hogy nem követtél el bűncselekményt. Csak úgy mondom, ha esetleg a lakótárs is látná.


Amúgy ezt félretéve is nagy hülyeség volt. Nyilván durva amit csinál, de neked sincs hiába egy szád, amivel esetleg jelezheted felé, hogy ez rohadtul nem oké. Nagyjából 5 lépéssel voltál most előrébb, mint kellett volna.

márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
4. milyen károkozásért? saját üvegébe azt tölt, amit akar. ha más használja, akkor nézze meg előbb, mi van benne. Én pl. az olajat citrompótlós üvegben tárolom, és még van pár dolog, amit nem eredeti flakonjában tárolok. akkor most engem is megbüntethetnek, mert mi van, ha más valaki használja és nem gondolja, hogy nem az, ami rá van írva? A kérdező is gondolhat egyet, és tehet mást egyik üvegébe, mert neki úgy kényelmesebb. most azért, mert más az engedélye nélkül használja, őt büntessék meg?
márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Többször is próbáltam vele megbeszélni nem változott semmi. Nem az ő üvegébe raktam szőrtelenítő krémet az én saját üvegembe raktam szőrtelenítő krémet. Ha ő használja az én cuccomat amibe én azt rakok amit akarok akkor engem megbüntetnek?
márc. 28. 21:08
 8/20 anonim ***** válasza:
13%
3. és 6. vagyok. Egyébként tényleg inkább ne tedd. Nem jó cél direkt kitolni a másikkal, akkor se, ha nem hallgat rád. Próbáltál vele beszélni erről?
márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8%

"saját üvegébe azt tölt, amit akar. ha más használja, akkor nézze meg előbb, mi van benne"


[link]


Magabiztosan a hülyeséget:) Testi épség sértésének céljával nem téveszthet meg tolvajt sem a tulaj.

márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyennel nem lehet beszélni, mert tiszteletlen. Semmit nem szabad elől hagyni, el kell zárni.
márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!