Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lakótársam folyamatosan...

Lakótársam folyamatosan használja/ lopkodja a cuccaim. Megelégeltem. Túlzás amit csináltam?

Figyelt kérdés
Legutóbb csak 6 cuccom(sminkek,ruhák,arcápolási cuccok,harisnyák…) találtam meg nàla. Pontosan tudja, hogy tudom, hogy lop. Már nem bírom. Veszek valamit egyik nap, másik napra már nincs meg. Legutóbb pénzt is lopott. Barátnőm egyébként, de már nagyon betelt a pohár. A hajmaszkom is pl konstans használja, és még a kupakját sem rakja vissza rá had lássam csak. Annyira bepöccentem már, hogy a hajmaszkos üvegembe szőrtelenítő krémet raktam, ha megint használná az én ‘hajmaszkom’ Túlzás?

márc. 28. 20:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen igaza van a hatosnak.

De itt ugye az agymosás miatt fordított a világ. A magyarok ezt nagyon pártoljak. Az áldozathibáztatást.

Itt a tolvaj az áldozat ebben az országban.

Szerintem, ha még lehetne beszélni az idióta értetlen picsával, nem íródott volna a kérdés.

Egyébként valószínűleg semmi baja nem lesz, mert a szőrtelenítőkrémnek egy van egy jellegzetes szaga, plusz csak a hajvégeken használunk maszkot. Max egy kicsit vágni kell belőle, ha mégsem venné észre a szagról.

Nincs zárható szobád? Szekrényed?

márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mivel sajnos nem takarít és a közös használatú dolgokba sem akart beleszállni, És nekem kellett megvenni a lakásba az összes edényt, evőeszközöket, konyhai dolgokat, így már arról is próbáltam vele beszélni és azt sem változott, ezek után felhoztam neki hogy megtaláltam a cuccaimat nála semmi reakciót nem kaptam… el vagyok már keseredve már kezdek paranoiás lenni és ha 1 mp-ig nem találok valamit azonnal arra gondolok, hogy ő vette el. Mikor reggel nincs meg a dezodorom nincs meg a szempillaspirálom és nincs meg az ajakbalzsamom és nem tudok elindulni és pontosan tudom hogy nála van, és meg is adom neki a lehetőséget, hogy húha nem találom az XY dolgom nincs véletlen nálad? És mindig az a válasza hogy nincs és tudom hogy ott van nála és utána meg is találom… Kikészít, valószínűleg szólok neki hogy abban szőrtelenítőkrém van mert csak felindultságomban csináltam ezt, de szerintem megérdemelné.
márc. 28. 21:14
 13/20 A kérdező kommentje:
#11 A szobám zárható, viszont estére nem szeretem bezárni mert nagyon nehezen nyílik. Sajnos miközben alszok szokott bejönni és veszi el sokszor a cuccaimat. ezért már végképp paranoiás vagyok.
márc. 28. 21:15
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
Akkor olajozd meg vagy kalapáld ki. És zárd. Ez így tarthatatlan.
márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%
Költözzetek szét, ez nem fog menni. Régen nem volt vele ilyen probléma? Hány évesek vagytok?
márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyennel nem is laknék. Kapásból találsz másik lakótársat, ebben biztos vagyok.
márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem világi jó lakótársam van, nem szokott beleenni-beleinni a cuccaimba, de egyszer hazaért futás után, kitnyitotta a hűtőt, meglátta benne a bontatlan(nak tűnő) szénsavmentes vizet, és úgy volt vele, hogy egye fene, ő most ebbe beleiszik, majd betesz helyette a hűtőbe egy másikat, és ha hazaértem, szól, hogy azt vigyem, mert nem tudta megállni, hogy ne a hűtött vízből igyon.

Nyilván pálinka volt benne. Ennek már vagy két éve, azóta is várom, hogy feljelentsen, de mi csak hatalmasat röhögtünk rajta, aztán lett belőle egy random ivászat, mert ha már úgyis elkezdte...

Meg egyik barátnőm sztorija, aki egy darabig úgy színezte pasztellrózsaszínűre a szőke haját, hogy a balzsammal keverte a pár hét alatt kikopó festéket, és így nem olyan élénk, hanem szép pasztell árnyalata volt a hajának. Nagymamája, aki teljesen ősz, úgy gondolta, hogy kölcsönveszi a balzsamot, mert jó illata volt. Érdekes két hete volt a néninek, mikor megjelent halvány rózsaszín hajjal a templomban.

márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a samponomat használta korábban a lakótársam. A picike kis cetlire ráírtam hogy "vegyél magadnak", és beleraktam a kupak alá. Legközelebb láttam hogy ki volt nyitva, tehát látta az üzenetet, és még is értette mert nem használt belőle többet.
márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, ezt csak azokra reagáltam, akik szerint ez túlzás, meg beperelhet... Meg a lónak a f.szát. Azért a fagyállós gazdánál, meg a kerítésbe áramot vezető bácsinál emberek haltak meg. Lakótársadnak nem hal meg a szőrszedőtől, max. rövidebb lesz kicsit a haja, ami majd visszanő, addig meg hordja csak a szégyenét a nyomorult.

Ha nem lehet könnyen bezárni, beszélj a tulajjal, és szerelj fel egy ilyen kis kampót az ajtódra. Ha lefekszel, csak beakasztod, kívülről nem lehet kinyitni, de belülről félálomban is sikerül, ha mondjuk fel kell kelned pisilni vagy ilyesmi.

márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
25%

Hát figyelj. Veszel egy kalapácsot, odateszed a csukott ajtó tetejére. Jön be este, ráesik a fejére, többször nem fog bemenni. Meg másik ötlet, éjszaka síkosítóval bekened a padlódat. Megy be lopni, azt elcsúszik. Reggel persze ezt fel kell törölnöd, nehogy te ess el.

Persze tehetsz medvecsapdát is a szobádba, azt is érezni fogja.

márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!