Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az az "összeesküvés elmélet...

Mi az az "összeesküvés elmélet" amiről úgy véled, hogy igaz?

Figyelt kérdés
márc. 30. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Én úgy gondolom, hogy valamilyen szinten az ember már felvette a kapcsolatot valami földön túlival csak nem merik elmondani mert hatalmas pánikot keltene a lakosságban.

Olyan befolyásos családok irányítják a világot akik a háttérből irányítanak.

Nekem per pillanat ezek jutottak eszembe, megértem ha sokaknak vicces.

márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Rothschild és Rockefeller bankárcsaládok a leggazdagabbak a világon.

Népességszabályozás miatt erőltetik ennyire ezt az LMBTQ-s dolgot ( nem csinálsz gyereket, ha a saját nemedhez vonzódsz, vagy nemet váltasz).

Hamarosan megvalósul az Újvilágrend.

márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

"Népességszabályozás miatt erőltetik ennyire ezt az LMBTQ-s dolgot"

. Kik erőltetik? Mert hogy pont Afrikában, ahol túlnépesedés van, ott van a legtöbb helyen kriminalizálva.


Nem áll össze a logika. Ráadásul pont a konzervatívok az elsőszámú kerékkötőjük annak, hogy elfogadják a szivárvány családokat, illetve pl. mesterséges megtermékenyítéssel, béranyákkal akár saját gyereket nevelhessenek.

márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Alapjáraton az ilyen UFO-s baromságokat meg laposföld hívőket kiröhögöm, de azért egy valamiben én is hiszek. A deep state megléte szerintem több mint valószínű. És nem feltétlen a Rotschildek, Rockefellerek vagy a Black Rock vezetősége van a piramis csúcsán. Szerintem valószínűbb hogy csak strómanok és csak az arcukat adják az egészhez, őket is irányítja valaki. Nekem nem tűnik logikusnak hogy aki ekkora hatalommal bír a vagyona miatt, az nyíltan vállalja az arcát.
márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Aki olvas valódi történelmet, az meglátja az összefüggéseket, bizonyos gazdag dinasztiák hatalomra jutásával és történelmet irányító szerepükkel kapcsolatban. Ebben nincs semmi összeesküvés. Egyszerű tájékozódás kérdése.
márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Abban, hogy az a stratégia, hogy az ember ne kérdezzen, ne gondolkozzon. Ha baja van, gyógyszer, ha van 15-20 perc chill a melóban, keressen valami sikálnivalót, véletlenül se kapcsolódjon, beszélgessen, munka rogyásig. Le legyen szedálva annyira, hogy ne gondolkodjon. Mert még akkor véletlenül felébred a valóságba és öntudata lesz, alkot valamit.

Na ezt nem akarják a felsőbb hatalmak. Modern rabszolgaság, biorobotok. Ez a terv. Ebben hiszek. És minden porcikámmal küzdök ellene, ami már felébredt.

márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Covid típusú dolgokkal ellenőrizni, hogy mennyire irányítható az emberiség. Nem mondom, hogy hiszem, de látok benne fantáziát.

Egyébként a kérdésre válaszoljatok inkább, kíváncsi vagyok én is.

márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyurcsány és 0rban haverok.

Toroczkai 0rban embere.


Ezek igazak.

márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A magyaroknak nevezetteket kikotesi jogokert atmentek Kartago melle az Egyiptomi birodalomba , hogy a mi hunjainkal szerzodest irjanak ala. A hunok mondtak , hogy Kartagohoz forduljanak , mert mi nem irjuk ala nekik. Kevesen voltak es elbujtak , mert vartak az oregeket. Tudtak ,hogy azok is megakarjak tamadni Kartagot. Kesobb a magyaroknak nevezettek elloptak a penzt ,mert mondta nekik az egyiptomi ZSIDÓNAK nevezett , hogy hol lesz az oregek megoltek a hunokat akikkel targyaltak a magyaroknak nevezett ,mert nekik is az egyiptomi ZSIDONAK NEVEZETT mutatta meg , hogy hol vannak a hunok. A keverekek hadsereggel mentek europaba nagyreszuk csonakokkal , mert ZSIDÓ minden hajot ellhozott onan. A kipusztitottatok a magyaroknak nevezetteket , de az oregeket meghagytak.
márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország Putyin trójai falova.
márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!