Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan utasítanátok el a...

Hogyan utasítanátok el a konteóhívő ismerőst, ha el akarna hívni ilyen témájú "előadásokra"?

Figyelt kérdés
Mivel nagy az önbizalma ilyen témával kapcsolatban, hogy ő van az igazi tudás birtokában, és ezek a nézetek képviselői tudományos nyelvet használnak, így bármilyen jószándékú embert megtévesztenek. Nem akarok az ő szemében műveletlen baromnak tűnni, de ha annyit mondok, hogy nem érdekel, ez lesz belőle, és elég lenézően kioktat.

2023. jún. 14. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne tűrd el tőle a kioktatást. Kicsodád ő neked, hogy végig kéne hallgatnod? Küldd el a fenébe az idiótaságaival együtt.
2023. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám hogy köszi, nem.

Ha nem akad le a témáról akkor előbb-utóbb hanyagolnám a vele való kapcsolatot.

2023. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamilyen információra van szükségem, magam szoktam utána járni, magam tapasztalom, tovább adom a személyes tapasztalatomat, aztán, hogy ki miben hisz számomra lényegtelen.

El nem lehetne rángatni ilyen előadásokra. Ha akarok majd elmegyek, ha szükségét érzem, ha meg nem, akkor nem.

2023. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Kifejtenéd légyszíves bővebben, hogy te kit nevezel konteósnak és milyen témájú előadásra szeretne téged elhívni?

Így nem tudok érdemben válaszolni.

2023. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezoterikus áltudományok (pl. a Szent Korona és a pogány sámánok szintézisbe hozása)
2023. jún. 14. 15:19
 6/13 anonim ***** válasza:
"Nem én vagyok az embered!"
2023. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, csakhogy ma is tanulj valamit:


"Az ezotéria az emberiséggel egyidős jelenség, mivel az ember az idők kezdete óta választ keres élete „nagy kérdéseire”. Az ókorban az ezotéria a bizalmas (tanulói) körrel megosztott ismereteket jelentette. Olyan tanítás volt, amely csak a beavatottak számára szólt.


A nyugati ezoterika eredete a késő ókorig, a Földközi-tenger keleti medencéjéig vezethető vissza, ahol az ókori Görögország, Egyiptom, Levante, Babilon és Perzsia vallási és szellemi hagyományai keveredtek, különös tekintettel a hermetizmusra, az újplatonizmusra és a gnoszticizmusra.


Az ezoterika a 19. századtól a teozófia és az okkultizmus gyűjtő megnevezése. Újra-felfedezéséről körülbelül az 1960-as évektől kibontakozó New Age (Új Korszak) mozgalom keretében beszélhetünk."


[link]


És csak azért, mert valami nem a mainstream média és tudomány által mondott szakemberek mondják, még attól létező dolog, és lehet benne valóság.


Az általad említett témában nem vagyok jártas, ezért én erről nem mondanám, hogy konteó és kitaláció.

Egyébként pedig rengeteg történelmi dolgot meghamisítottak, amit egyébként előtte a törikönyvek leírtak. Mindig a győztesek írják a történelmet.


Attól, mert te nem vagy jártas valamilyen témában és más igen, attól még nem konteó és nem tudománytalan, amit a másik állít, még akkor is, ha az ezotériához tartozik, amire a magadfajta materialista sajnos nem nyitott.

2023. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, szomszédom megtalálta az emberét, menjetek együtt a Kurultájra bohóckodni
2023. jún. 14. 15:37
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, nálad a pont!

:-))))

2023. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

GyK-s "mindenttudó agytrösztöktől" mégis mit várhattam, ugye Kérdező?


De azért remélem a meg nem fogható LELKIismereted azért néha meg szokott szólalni.

2023. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!