Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Állandó kaja utáni sóvárgás...

Állandó kaja utáni sóvárgás mitől van?

Figyelt kérdés
Mindig ilyen voltam, már az oviban is csak a kaja időt vártam inkább mint a játékidőt. De nem vagyok kövér, 162 cm és 49 kg vagyok. De állandóan ennék meg üdítőket, kávékat innék, meg cigiznék. Mindig kívánok erősen valamit. Más nem is köt le. Miért lettem ilyen? Hogyan lehet ezt gyógyítani?

márc. 31. 06:54
 1/6 A kérdező kommentje:
általában füszeres húsok, kávék után sóvárgok. Az édeset ritkán kívánom.
márc. 31. 06:55
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szar mikor ebéd után is kívánom a kaját, de utána várok 3 órát és utána eszek, mert tudom, hogy nem jó annyit enni. De az a 3 óra kínszenvedés amig nem eszek.
márc. 31. 06:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Keveset eszel
márc. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de hirtelen eltelve érzem magam és nem tudok többet enni.
márc. 31. 07:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyél napkozbe sokszor kis adagokat
márc. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elmenni dokihoz ezzel vér-vizeletvizsgálatot kérni, mert lehet valami hiányzik a szervezetedből és így mutatkozik meg, vagy esetleg mást mutat ki az eredmény. Fura, lehet, hogy csak gyors az anyagcseréd.
ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!