Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a jó abban ha egyedül...

Mi a jó abban ha egyedül elmegyek pl kirándulni,moziba, buliba, koncertre stb?

Figyelt kérdés

Mivel a barátnőim családosak és a munkahelyen nem tudtam új barátokat találni így egyedül vagyok. Sajnos igy nem sok kedvem van kimozdulni csak oda ahova muszáj. Pl boltba, ruhát venni.

De itt a tavasz,a jó idő jó lenne kimozdulni de nincs kivel.

Nagyon egyedül érzem magam és sokszor szomorú vagyok..

Nem értem mi értelme egyedül elmenni helyekre az olyan unalmas..

Már próbáltam pl egyedül fagyizni de olyan rosszul éreztem magam,hogy mások legalább 2-en, 3-an vannak én meg egyedül ülök ott.


32/N


márc. 31. 10:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Én szoktam moziba egyedül menni. Sokszor az még jobb is úgy. Nyilván buliba meg koncertre nem érdemes így menni és nem is nagyon szoktak de vannak olyan tevékenységek amik egyedül is élvezetesek.
márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Biztos vannak barátkereső csoportok Facen vagy ilyesmi. Keress rá.
márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Írj nyugodtan.
márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%

Én is egyedül megyek, de ez nem olyan jó, mint párban mert nincs kivel megbeszélni és ez hiányzik.

Egyelőre még nem sikerült társat találni, de dolgozom rajta.

márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
konditerem
márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
40%

Moziba, esetleg pár órás sétákra én is elmegyek néha egyedül.Van amikor kifejezetten jól esik csak egyedül bambulni ki a fejemből miközben sétálok.

De fb-n vannak barátkereső csoportok, nekem sikerült onnan egy igaz barátságot is találnom már és mellé néhány jobb ismerőst, akikkel néha lehet programot csinálni.

márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

A mozi és a koncert pont olyan dolog, ahova nem elsősorban a társaság miatt jár az ember, hanem a film vagy előadó miatt. A színház, múzeum, kiállítások is hasonlók. Ezek nem lesznek kevésbé unalmasak társaság hiányában.


A kirándulás, evés-ivás/szórakozóhely más jellegű élmény egyedül, mint társasággal. De ha olyan típus vagy az is élvezhető, például kirándulás közben el lehet gondolkodni, csodálni a tájat, élvezni a napsütést és a fagylalt ízét a cukrászdában. Személyiség kérdése.

márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Az a jó benne, hogy kirándulsz, moziba, buliba, koncertre mész
márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Otthon is egyedül lennél, nem? Így legalább csinálsz valamit.
márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
Ha neked ezt 32 évesen el kell magyarázni, akkor nagy a gond. Ezek szerint számodra csak annyi az érték bármilyen tevékenységben, hogy azzal fenntarthatod a szociális pozíciódat, amibe borzasztóan elkeserítő még belegondolni is. Az emberhez rengeteget hozzáadhatnak ezek a dolgok, és az csak egy plusz, hogy ezt másokkal megoszthatod. Nem tudom, hogy most annyira alacsonyra értékeled magad, hogy az önfejlődésben semmi jót nem látsz, vagy egyszerűen intelligenciában nem vagy azon a szinten, hogy fejlődjél.
márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!