Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a jó abban ha egyedül...

Mi a jó abban ha egyedül elmegyek pl kirándulni,moziba, buliba, koncertre stb?

Figyelt kérdés

Mivel a barátnőim családosak és a munkahelyen nem tudtam új barátokat találni így egyedül vagyok. Sajnos igy nem sok kedvem van kimozdulni csak oda ahova muszáj. Pl boltba, ruhát venni.

De itt a tavasz,a jó idő jó lenne kimozdulni de nincs kivel.

Nagyon egyedül érzem magam és sokszor szomorú vagyok..

Nem értem mi értelme egyedül elmenni helyekre az olyan unalmas..

Már próbáltam pl egyedül fagyizni de olyan rosszul éreztem magam,hogy mások legalább 2-en, 3-an vannak én meg egyedül ülök ott.


32/N


márc. 31. 10:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
80%

#3:

A kérdező sehol nem írta, hogy bulibarit keres, szal leállhatsz.

márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Én pont, hogy jobban szeretek egyedül lenni.


Fenn áll a rizikó, hogy reggel 7-kor jön az üzenet, amiben lemondja, akkor ha pont olyan a program, ahova nem jó egyedül menni (pl egy kávéra ültetek volna le), szervezheted át a napot.


Ha eljön, a szöges ellentétjét csinálja annak, amit megbeszéltek.


Ha délután 3-ra megbeszélitek a találkozót, 5-re esik oda, addig meg ott dekkolsz, mert 3 és 5 között, mindig dobott üzeneteket, hogy na még egy kicsit várj, na még egy kicsit várj...


Ha kirándultok, azért késitek le a vonatot, mert 5 perccel indulás előtt esett oda az állomásra és rá kellett várni, hogy jegyet vegyen, miután megkérted, hogy próbáljon előre jegyet venni vagy érjen korán az állomásra.


Vagy nem a jeggyel van gond, csak ő nem tudott kiérni az állomásra. A találkozó előtt többször elmondod, hogy a Déliből megy a vonat, majd indulás előtt 5 perccel felhív a Keletiből, hogy hoppá. Aztán várd is meg őt, majd mentek 1-2 vonattal később.


Ha megkéred, hogy öltözzön melegen, mert a hely ahova mentek, hideg lesz, akkor odaesik valami vékony ruhában, aztán lelép a program elején, mert ja, tényleg hideg van.


Ha túrázni mentek, odaesik magassarkúban vagy kényelmetlen szandálban, aztán a túra elején lelép.


Ha hosszabb útra mész, meg a 2 véglet. Vagy az, aki egész nap a TV-t akarja bámulni és kiakad, amikor lelépsz egyedül kirándulni, mert te nem erre fizetted ki az utat, de ő meg veled akar lenni. Vagy az, aki 25 ezer helyre el akar menni egy nap alatt és amikor már este hétkor a nevedet sem tudod olyan fáradt vagy és menni akarsz a hotelbe aludni, kiakad, hogy még egy csomó helyet meg akart nézni.

márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ne légy emiatt szomorú. Sok ember csak vetíti azt, hogy boldog lenne, mert ő a párjával, barátjával, stb.-vel megy ide-oda, holott a 4 fal közt meg mondjuk röpködnek a tányérok. Lehet menni nyugodtan egyedül is mindenhova: szerencsére ma már vannak gyerekmentes szállók is, pl. én is egyedüli vagyok, de elfogadtam a helyzetet és jó így.

Ha gondolod, írj!

ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!