Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan töltsem el a napom...

Hogyan töltsem el a napom egyedül?

Figyelt kérdés
Ma odavan az asszony a gyerekkel és szabadnapom van. Ez egy nagyon ritka esemény, így ki akarom hozni belőle a legtöbbet, de fogalmam sincs mit csináljak. Hirtelen jött, ezért nem tudtam rá felkészülni. Tegnap este sajnos kivertem, így ma már nem esne jól :/ Ti mit csinálnátok?

ápr. 11. 06:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mihez van kedved?

Takaríthatsz, edzhetsz, főzhetsz, játszhatsz, tanulhatsz, alhatsz. Rengeteg lehetőséged van.

ápr. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
És ilyen embernek van felesége és gyereke aki képtelen magát egyedül elfoglalni 1 nyamvadt napig.
ápr. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Élj a hobbidnak. Vagy asszony biztos adott valami feladatot még fél évvel ezelőtt, amit azóta halogatsz, most megcsinálhatod :D
ápr. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kettes én erre csak annyit tudok mondani, hogy én mindig a családkmat helyezem a középpontba.
ápr. 11. 08:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy kellemes séta? Felénk annyira gyönyörű idő van, ha tehetném, kirándulni mennék :D

Vagy nincs valamilyen film, amit x ideje tervezel megnézni, de mindig elmaradt?

ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Itt úgy néz ki, mintha bármelyik pillanatban leszakadna az ég 😂😂 Hmm film az jó ötlet, keresek majd egyet
ápr. 11. 09:54
 7/10 anonim válasza:
0%

Kérdező:

Elmagyarázom mi van, a képlet egyszerű. Ha nem tudsz logikusan válaszolni érvekkel az ellentmondásokra, akkor innentől úgy veszem hogy nettó trollkodsz, mégpedig szándékosan.

ápr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Umm szerintem ezt a választ egy vallásos kérdés alá szándékoztad írni. Ha ide, akkor nem értem
ápr. 11. 18:07
 9/10 anonim válasza:
21%

Mondja ismét a pipa nélküli 1 napos account. Aki az elmúlt napok ámokfutását intézte, naponta új, szintén ugyanilyen pipa nélküli nevekkel, mert mindig kibannolták.


Az a te és a fajtád egyik nagy baja hogy teljesen hülyének nézitek az embereket, magatokat meg baromi okosnak hiszitek. Ha még lenne mire, érteném is, de ez így ebben a formában ritka szánalmas produkció.


Én már lezártam veled a beszélgetést korábban, inkább csak a többiek érdekében hagyom itt a válaszom, bár gyanítom a többség simán átlát rajtad enélkül is.

ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem új account, 12-14 éve használom az oldalt. Fogalmam sincs ki vagy vagy hogy miről beszél. Szerintem valamit nagyon benéztél vagy trollkodsz.
ápr. 11. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!