Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan töltsem az év végét...

Hogyan töltsem az év végét szerintetek egyedül TV nélkül,távol a családtól ebben a covidos helyzetben 2 héten keresztül?

Figyelt kérdés
Nem csinálok karácsonyi hangulatot mert vacak albérletben lakom,mivel a lakás átadás rengeteget csúszik. Ott még nem lehet,itt már nem akarok semmit csinálni. A társam elhagyott. Azt mondják legyek kétszínű és ne akarjak jót másnak. Szeretek segíteni. Ezért már hallgatok,ha nem bírom nyers vagyok. Megbüntetnek ha éjjel kimegyek a Mosoni-Dunához?

2020. dec. 18. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Meg, mert kijárási tilalom van.
2020. dec. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be filmeket, sorozatokat, én a helyedben ezt tenném. Napközben pedig kirandulnék, sétálnék. Főznék valami finomat, vennék egy üveg bort.
2020. dec. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi,nőként alapból főzök,alkoholt nem ihatok.Egésznap állok inkább kerózok.köszi
2020. dec. 18. 10:45
 4/11 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező! Voltam már hasonló helyzetben. Mivel alapvetően nem ismerlek, nehéz tippet adni, nem ismerem az érdeklődési körödet. Én rengeteget olvastam, nekem az segített. Illetve elkezdtem folytatni a nyelvtanulást online. Meglepően jól eltereli az ember figyelmét. Kitartás!

34/F

2020. dec. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

helló, én úgy tervezem, hoyg veszek pár zacskó chipset és animéket fogok nézni... (az "olyan gáz hogy normális körülmények között soha" sztorikat válogattam össze, mert viccesek, csak tényleg, azért általában próbálok normális emberként viselkedni). albérletből kellett visszajönnöm a szüleimhez, szóval én se ihatok :/

(szerintem amúgy, ha jól ismered a környéket, megérné kiszökni. főleg ha van hova behúzódni, ha jön egy járőr, bár kötve hiszem hogy elrángatná őket kirándulni a nagy munkakedv.)

2020. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kora reggel menj ki a Mosoni-Dunahoz ... kirandulj a kornyeken ... delutan sutogess valami finomat ... es koran bujj agyba.
2020. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mosoni-Duna.... győri vagy talán? Ez esetben én az aranyparti szabadstrandra merészkenék le maximum, arrafelé nem hiszem, hogy sűrűn járnak a rendőrök éjjel...már persze, ha nem félsz a sötétben, egyedül a természetben :)
2020. dec. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Én recskázgatok végig. Közben meg zabálom a bejglit. 😀
2020. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és fiatalnak látszó,de nem az!Nevetgélek,közben már jobban vagyok alakulnak a programok.Igen Győr,de nem rég óta ezért is nekem még sok minden új.Aranyosak vagytok!! Tanultam angolt 100 éve,de tényleg kellene mert a tesóm a családjával kitelepült végleg. ;)
2020. dec. 19. 02:33
 10/11 anonim válasza:
Írországban élek, itt jobb a helyzet, de mi is lockdown alatt leszünk, így olvasás lesz. No meg persze főzés ezerrel.
2020. dec. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!