Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Egyedül vagyok, hol töltsem a...

Egyedül vagyok, hol töltsem a karácsonyt ha nem otthon?

Figyelt kérdés

Szeretném a karácsonyt társaságban tölteni, de nem otthon a családommal, mert utálom őket. (Hogy miért az nem fontos, lényeg hogy utálom őket és ez egyhamar nem is fog változni.)

Szeretek új embereket megismerni, jól kijövök az idegenekkel, akár valaki idegennél is tölthetném a karácsonyt, vagy valamilyen karácsonyi esten/összejövetelen, lényeg hogy ne otthon legyen.

A legnehezebb része az, hogy egy 16 éves srác vagyok (a koránál érettebb gondolkodással). A korom miatt általában mindenhonnan kiutasítanak, mondván én még csak gyerek vagyok.

Helyileg valahol Budapestre gondoltam, esetleg a környékén.



2018. dec. 21. 11:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Pék vagyok, süteményt is tudok sütni ha ez segít.
2018. dec. 21. 12:00
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Vállalsz esetleg önkéntességet? Jótékonysággal foglalkozó szervezeteknél érdeklődj, szerintem karácsonyi ételosztásnál nagy örömmel vennék a segítségedet. A többi önkéntessel jól összehaverkodhatnál.
2018. dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, egyház sztem is.Ott elkél ilyenkor a segítség.Beszélj a lelkésszel!
2018. dec. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak a szűkebb családdal nem jössz ki?

Valamelyik rokonnál azért biztos örülnének neked (főleg, ha sütni is hajlandó volnál ;-) ). Hívd fel őket, még mielőtt nagyon belelendülnek a bejglisütésbe!

2018. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még soha nem voltam önkéntes, de nem hangzik rosszul. Nem tudom, hogy hol tudnék önkéntesnek jelentkezni (vagy hogy egyáltalán karácsony napján lesz-e), (nem tudom hogy mennyire megfelelő a webhely) az onkentes.hu nem ír semmilyen önkéntességet sem karácsonyra sem a környékére.


Nem vagyok vallásos ember, nem nagyon tudok beilleszkedni a vallásos közegekbe, ezért nem is járok közéjük. (Nem szeretnék konfliktust közöttünk, ezért önként nem is járok ilyen közegekbe. Gondolom megértitek.)


A családom sajnos kimerül az anyámban, a két nővéremben, az egyiknek az élettársában és a másiknak a lányában. A harmadik nővérem külföldön, a nagymamám az ország másik felében él. A távolabbi rokonaimat nem ismerem. Közölük egyikkel se szeretnék karácsonyozni.

2018. dec. 22. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!