Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mivel töltsem el a szülinapom...

Mivel töltsem el a szülinapom egyedül?

Figyelt kérdés

A héten lesz a szülinapom de sajnos a barátnőim nem érnek rá. Szerettem volna megünnepelni mert most leszek 30 éves és az ember egyszer 30 éves.. Szomorú vagyok, hogy egyedül kell lennem.


29/N


2021. okt. 25. 08:33
 1/5 anonim válasza:
64%
Pont mint én... Én is 31 éves vagyok.
2021. okt. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
74%
Bocsánat 30...
2021. okt. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Én csellengtem magamban egy napot, múzeumba mentem meg sörfőzdébe.
2021. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Én szeptemberbe voltam 30

A családom 2000km el arrébb, a párom annyit sem mondott hogy boldog szülinapot.

Egész nap dolgoztam..

2021. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
55%

Ezzel nem vagy egyedül kérdező. Bár már nem aktuális a kérdés, de pénteken leszek 30 éves. Egyedül is lehet programokat szervezni, ha van szabadidőd aznap, szóval nem érdemes szomorkodni ezen, remélem sikerült kitalálnod valami programot magadnak.


Párom nincs, egyedül élek, pénteken dolgozni fogok, sőt szombaton is reggelre megyek dolgozni, így a péntek esti iszogatás nem játszik, amúgy is ritkán iszom, család 200km-re van tőlem. Majd csütörtökön veszek munka után egy tortát magamnak és péntek hajnalban eszek belőle :)

2021. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!