Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 10-9-8 fok télikabátos időnek...

10-9-8 fok télikabátos időnek szamít ilyenkor?

Figyelt kérdés
ápr. 17. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Attol függ, kinek. Nekem személy szerint nem, de láttam sok emberen kabátot...
ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Polos időnek
ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem. Tipikus átmeneti kabátos idő.
ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Részemről nagyon fázom, úgyhogy én visszavettem a télikabátot.
ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Szegény vagyok, nincs minden hónapra külön kabátom.
ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Kinek mi. Én csak egy vékony kabátot vettem vissza.
ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem széldzsekisnek.
ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Ballonkabát
ápr. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez teljesen helyzetfüggő és személyfüggő. Attól is függ, hogy kinek milyen kabátjai vannak és mi számít neki télinek. Ami nekem téli: pufi mellény meleg ruhára, bőrkabát szintén meleg ruhára, és farmer-prémkabát. Utóbbi már csak nagyon ritkán és egy-egy helyre kényelemből kell, pedig amúgy egy jó kabát. Nincs kifejezetten nagy téli kabátom vagy vastag esőkabátom, mert eléggé egyedi stílusú vagyok. Ez az időjárás télen langyosnak számít és ilyenkor a farmerkabát is elég rám. Ráadásul én adott mércén úgyszólván k.b. immunis vagyok időjárásra és nem érzékelem. Ez nálam immunbetegségből is eredhet, de nem fejtették meg. Például lefelé nézve mínusz 5-ig és felfelé nézve 3 napon át - Nap alatt mérve - 40 fokig nem visel meg. Mármint utóbbit nem úgy értem, hogy beöltözve. :D Ettől függetlenül nem is igazán vagyok beteg attól, ha a mínuszban egyszer véletlenül látszólag nem jól öltözök fel. Úgyhogy én nagyon "különleges lény" vagyok. :D Emiatt úgy öltözködök, ahogyan éppen tetszik. Most a héten bőrkabátot és farmerkabátot váltogatok, de alá már nem meleg ruhát veszek fel. A pulcsijaimat 2 héttel ezelőtt száműztem.


Különben ettől a 2024-es megbolondult időjárástól ki vagyok bukva. Hétvégi melegben nagy túra helyett kis túra és nyári napozás volt, most meg 2 héten át semmit nem lehet csinálni ilyen februári hidegfrontban. Egyik sem normális - még szeszélyes áprilisban sem.


35/F

ápr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%
Ezek a lepontozások gusztustalanok.
ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!