Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvesztek még télikabátot?

Felvesztek még télikabátot?

Figyelt kérdés
Hajnalba járok dolgozni és kénytelen vagyok felvenni kabátot mert reggelente fázom, de délután mikor jövök haza már melegem van. Sokan már szövetkabátban vannak, ciki már télikabátot felvenni hogy melegszik az idő?
febr. 8. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Reggel 10 fok van, délután 18. Egy vékony tavaszi dzseki bőven elég. Ha vissza jön a hideg, akkor melegebben öltözöm. De amúgy a korábbi reggel 0, délután 5 fokban sem vettem magamra a kertkaput is.
febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A héten elég jó idő volt, így vékonyabb kabátot vettem fel, de az előrejelzés szerint vasárnaptól ismét hűvösebb lesz, szóval valószínűleg veszem vissza a télikabátot.
febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én még délután is hidegnek érzem az időt.
febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ma délután csak egy ing volt rajtam. Reggel vékonyabb dzseki
febr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most erre a 2 napra, amíg melegebb van, nem fogom elrakni, reggel/este én most is fáznék vékonyabb kabátban. Napközben elég az is, vagy a téli kicipzárazva.
febr. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem. Pulcsi, rövidnadrág 😄
febr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
100%
Most ezekben a 10 fok fölötti hőmérsékletekben nem, meggyulladnék benne. Majd ha újra lemegy 0 fok körülre, visszaveszem a télit.
febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ez pont az a helyzet, ahol már vékonyabb kabátban vagyok (mindig be van készítve télen is), de azért nem mondom, hogy melegem van. ez a 15 fok valahogy nem az a 15 fok, mint áprilisban. inkább olyan 8-10 foknak tűnik érzetre
febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi az a télikabát? 🙃
febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Na, lassan kezdődik megint ez az "elrakni" dolog. Ha egyszer valaki meghozza a döntést és "elrakja", már akkor sem hajlandó felvenni, ha 2 hét múlva mégis -10 lesz valamiért. Bizonyára berakja egy ládába, azt egy szekrénybe, a szekrényt elássa, majd az egészet lebetonozza. Én meg csak leakasztom megint...
febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!