Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Életet újrakezdeni?

Életet újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szívesen olvasnék olyan történeteket, amik inspirálnának egy kicsit. Ki hogyan kezdte újra az életét?

A történetem: rengeteg rossz döntést (érzelmi és pénzügyi) hoztam az életem során. Ezeket megváltoztatni már nem tudom. Válok, jelenleg anyukámnál élünk az egy éves lányommal. Nem részletezném, miért a válás, de nagyon padlóra tett, 5 hónap után kezdek kicsit pozitívabban gondolkodni. 5 millió forint hitelem van (régebbről is volt, szintén nem jó döntés következménye).

GYED-en vagyok, már keresek valami részmunkaidős állást, hogy haladjak a visszafizetéssel. Főállásom van, de oda nem fogok tudni visszamenni jövőre, újat kell majd keressek.

26/N


ápr. 18. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Nem a tv net baromságait divathóbortjait kövesd életmódtréner befektetők sem híresarcok életműveit, ezek az átverések . Kritikus hozzáállás tájékozottság önismeret , amenyiben a rokonok kapcsolatok gátolnak cseréld le , azok nem változnak . Nem elég szakértők könyveit elolvasni , teszteld ki milyen a személyiseged milyen árnyoldalai kényszerei beidegződései hiányosságai adottságai vannak . Tranzakció Analízis Rogers tudatalatti blokkok automatikus cselekvesek feltárása .
ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm, de a kérdésem/kérésem nem ez volt.
ápr. 18. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy szerelemmel tettem tönkre magam, ráadásul nem is olyan fiatalon. 7 év volt, a vége házasság. Közel 20 milliós adóssággal, és egy pici gyerekkel szöktem el, szó szerint szöktem. Nemcsak anyagilag, lelkileg is teljesen tönkretett, a végén fizikailag is bántalmazott.

Hazaköltöztem a szüleimhez, a kicsit beadtam bölcsibe, és visszamehettem a munkahelyemre. Hónapokba telt az is hogy a számlám nullán legyen, ne mínuszban, közben ment a válás.


És ekkor beköszönt az igazi szerelem, egy olyan férfi személyében akivel rengeteg a közös, aki nemcsak a gyerekemmel, de az egész helyzetemmel együtt elfogadott, és védelmezett.

Ma már ő a férjem, és teljesen más mint az előző, vele boldog vagyok, még az exxel igazából sose voltam az.


Mindig lehet újra kezdeni, te ráadásul nagyon fiatal is vagy.

39n

ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem olyan régen váltam el, közös ház, hitel, eladás, költözés haza, még vannak papírügyek de a végén járok.


Szerencsére ex feleségemmel meg tudtunk gyorsan egyezni amiben csak lehetett.


Gyerek szerencsére nem lett, másik munkahely, most kezdem majd el összeszedni, hogy akkor mikor merre , tovább.

Esetleg egy társ ha összejön, esetleg költözés...


39/f

ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!