Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikor nem késő újrakezdeni/fol...

Mikor nem késő újrakezdeni/folytatni, ha valaki ideiglenesen elcseszte az életét ?

Figyelt kérdés
Minden értelemben.
2022. máj. 3. 05:45
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem késő újrakezdeni. Csak legyen erő és kitartás hozzá.
2022. máj. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Amíg egészséges vagy, addig nem késő! Én bármit megadnék érte, hogy újra az lehessek. Akkor nem érdekelnének a rosszindulatú emberek, se semmi, csak élnék.
2022. máj. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nincs ilyen, de onnantól, hogy a családod nem istápol, kétségtelenül nehezebb
2022. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Egészséges vagyok.

Viszont nekem a kedves családom tagjai cseszték el az életem,tettek tönkre lelkileg, anyagilag.

Képtelen vagyok minden téren újrakezdeni,ráadásul vannak, akik sajnos még közvetlen részei az életemnek.

2022. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Ma!
2022. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Semmilyen korban nem késő. Nem biztos, hogy te cseszted el, egyáltalán.


Szerintem az élet próbál elcseszni engem, és nehéz, nem akarom hagyni magam.

Pontosabban a közvetlen családtagjaimtól jó lenne szabadulni, akik sajnos szembevigyorognak és hátbaszúrnak, az anyagiak miatt.

Látok rá reményt, hogy újrakezdjek, de egyedül kevésnek érzem magam lelkileg, pedig fizikailag lenne bennem annyi, és az önellátás érdekelne leginkább.

2022. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
32 évesen próbálom helyrehozni, újrakezdeni az életem 17 évnyi pokol után.
2022. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!