Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cáfoljatok meg ebben - az...

Cáfoljatok meg ebben - az egyetemista kor a legcsodálatosabb az ember életében. Nem így lenne?

Figyelt kérdés

-Még bőven fiatal vagy, de már elég idős is ahhoz, hogy gyakorlatilag akármit csinálj, telistele energiával, lehetőséggel

-Rengeteg szabadidő és flexibilitás - ha kell, felszabadítod a pénteked, ha kell, akkor reggelre nem veszel fel órát és "éjjeli bagolykodhatsz"

-Hasonlóan középiskolához, itt is van egy hosszabb nyári szünet, plusz a regisztrációs hét is valamelyest annak minősül

-Egyetemistaként tied kb a világ: Nincs idióta főnök, nincsenek csekkek, nincs 8-10-12 órázás, kismillió hitel (ami ebben az országben elengedhetetlen, ha már a nettó medián átlagkereset kb 260e), a család valamelyest támogat és diákmunkát is vállalhatsz

-Kapcsolatépítés, erasmus, világjárás - ezeket már 30 évesen nem tudod megtenni

-Erőd teljében vagy, külsőre és belsőre is ilyenkor a legszebb/leghelyesebb az ember


ápr. 18. 15:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
19 Köszönöm jókívánságodat, de sajnos nem csak a bulikra nincs időm. Persze, vannak lazább hetek, amikor mi is ki tudunk kapcsolódni, de az 50% szabadidőt kicsit túlzónak éreztem. Főleg most, hogy lassan vizsgaidőszak, de azért zh-zunk előtte.
ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen semmilyen kis szakra jártál, nekem a viszgaidőszak az hat hét kőkemény tanulás volt.

Órákról lógás? Mivan? Reggel nyolctól délután 2-3 ig benn voltunk, néha fél hatig, és ha kétszer hiányoztál, nem írták alá a félévedet.


Egyetem mellett mondjuk alap heti néhány óra diákmeló, mert gondolom, nem várod el FELNŐTTKÉNT, hogy a szüleid adjanak pénz "bagolykodni" és sorolhatnám.


Életem legstresszesebb időszaka volt az egyetem.

ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én jó szívvel gondolok az egyetemi éveimre, mert tényleg tele voltam energiával, valamit sikerült olyan barátságokat kötnöm, amelyek azóta is tartanak. Inkább egyes tárgyak okoztak nehézségeket, de azokkal is megbirkóztam.


Ugyanakkor nem minden szak mellett lehetséges a munkavállalás.

ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!