Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakivel eltérő a vélemény...

Ha valakivel eltérő a véleményem miért kezdenek el rögtön személyeskedni?

Figyelt kérdés

Nem egyszer fordult elő, hogy volt egy eltérő véleményem és amikor nem maradt érvük vagy rájöttek, hogy nekem van igazam azonnal elkezdtek személyeskedni.

Ilyenkor az egojukat próbálják védeni?


ápr. 19. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintük így könnyebb a másikat kizökkenteni.
ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Azért mert nárcisztikusok. Vagy azért mert pontosan tudják ki írta a kommentet és mindent próbálnak, hogy eltudják halgattatni, vagy rohanni a modikhoz. Tehát tudatosan megrendezett előadásról van szól. Ezt mindig alkalmazza a pszichopata is, és a nárcisztikus is. Vitagenerálása és elhallgattatás a célja, hogy tudjon mószerolni, és bannoljanak.Ez által el tud némítani.
ápr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
2+ Ha valaki belépne a privátomba meglátná, hogy ez az elmebeteg mit művel. Miket írkál és hogy fujtat.
ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Mert az emberek többsége ilyen primitív, és képtelenek minimális szinten tiszteletben tartani olyan véleményeket/ döntéseket, ami nem egyezik az övékkel.
ápr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert műveletlenek, nem tudják érvekkel bizonyítani az álláspontjukat.


Hiúak, nem tudnak veszíteni.


Primitívek, IQ-szegények.


Nincsenek érveik, jön a személyeskedés.



Ilyenekkel nem állok le vitatkozni.

ápr. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell pszichopatazni meg divatborderlinekodni meg narcizmus meg kleopatra meg mit tudom en. A birkak egy bandaban vannak. Ha te egy tehen vagy vagy bika, nyilvan ki fognak nezni. Az emberi elv: a birkak koze tartozok, de en jobb vagyok naluk. Ezt most nem rad ertem, hanem az emberi alap felfogasra.
ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor egyszerűen képtelenek elfogadni, hogy nem az övék az utolsó szó, hogy alul maradtak egy ilyen helyzetben, így jobb "fegyver" híján, ehhez folyamodnak. Ezt erősíti, hogy a vitakultúra is a béka popója alatt van, szóval egyre elterjedtebb is ez a húzás, mivel sokan ezt látják másoknál, a neten, és onnantól még többen kezdenek így viselkedni.
ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!