Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők ti szoktatok félni egyedül...

Nők ti szoktatok félni egyedül este hazamenni, vagy egyedül otthon? Történt már valami rossz ilyenkor veletek?

Figyelt kérdés
máj. 1. 08:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8#: Lenne ötletem a kérdésedre: ha érdekel, privátban leírom.
máj. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Otthon nem, azonban az utcán, este, egyedül közlekedve elő tud fordulni. Nem mondanám kifejezetten problémásnak a környékünket, de egyre több fura alakot látok már a városban, ami felettébb új és nem túl kellemes dolog. Sötétedéskor is követtek már utcákon át, közben szólongattak, szóval hiába nem kell sokat olyan időszakban mászkálnom, nagyon örülök, amikor eseménytelenül telik a hazavezető utam.
máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Autóval járok, csak azért nem félek este. A lakásban már nem. Engem megnyugtatnak a szomszéd zajai. Házban félnék.
máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltak már velem erőszakoskodni az utcán 1x, de így sem félek. Alapvetően autóval járok, éjszaka meg nem nagyon mászkálok egyedül (már kinőttem a bulizós korszakból).


Sötétedés után meg a kutyával megyek sétálni/kocogni, aki mellette megtámad, azt meg max elásni tudom utána.

máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha hátulról kéz lefogva jönne a támadás, akkor az arc-golyók-lábfej még támadható:

Arc: az áldozat a fejét előrebillentve hírtelen hátraveti a fejét, így a támadó arcába/orrába csapódik az.

Golyók: A, vagy az áldozat a lábát felemelve egy sarokrúgást végez a golyókra, vagy B, mivel hátul van a kéze, így igyekszik elérni a golyókat és "diótörést":) alkalmaz.

Lábfej: Az áldozat felemeli térddel az egyik lábát, majd hírtelen a sarokkal a támadó lábfejére tapos. Utána/közben mehet az A, pont is.

máj. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!