Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a vélemenyed a Bönyi...

Mi a vélemenyed a Bönyi késeléses tragédiáról, ahol a 12 ÉVES osztálytársát majdnem megölte a másik KISLÁNY?

Figyelt kérdés
Ferfi vagyok, de nagyon megdöbbentem!
máj. 1. 17:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

2-es!

Mindenkinél van otthon kés, beletette a táskájába, sehol, senkinek nem vizsgálják át a táskáját, meg a ruházatát (még). Mi ebben olyan érdekes? Nem tette közszemlére, a szúrás előtt elővette, ez lehet néhány másodperc is.

máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Félelmetes...
máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Család + iskola. Nőtt a feszültség, elszakadt a húr.
máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Valahol azt olvastam,hogy származàsa és testsúlya miatt szekàltàk.Tehàt akkor a romàk szekàltàk volna mert nem roma?
máj. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Lelki bajai lehettek a kislánynak, nagyon súlyosan. Sajnálom szegényt, jó tanuló gyerek volt, de ezzel örök életre elásta magát. Ezt a stigmát sose mossa le magáról.


A megszúrt lány félcigány. Azt olvastam, hogy a támadót a származása miatt is szekálták páran. Ez nem tudom mit takar. A csóró származása miatt vagy azért mert magyar.

máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hát remélem, hogy mentális problémája volt, és nem az van, hogy manapság már annyira nincs ideje a szülőknek a gyerekeikre, hogy totálisan az okoseszközök "nevelnek" fel generációkat és ennek következménye ez. Ez persze így biztos általánosítás, az, hogy trendként mennyire igaz, azt nem tudom. Vagy még úgy se. Jó lenne többet tudni erről.
máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Egy a gond: ennek így precedensértéke lesz a korosztályban...


Én inkább ettől tartanék. No persze ez az eset már önmagában tragikus, de amit eredményezhet... Ebbe is gondoljunk bele...

máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
#17: milyen értelemben? A vonat alá zaklatott gyerek példáját sem követték mások, ahogy a tanárt megkéselőét sem. Ezek elszigetelt, szélsőséges esetek. 3 napig szenzáció, utána elfelejtik és megy minden tovább.
máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Legyen igazad - de "félek"...
máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Biztos nyomós oka volt a lánynak hogy bántotta azt a lányt, biztos volt neki előzménye és nem az volt a terve hogy az első ember aki a kozelében van azt bántja. Mivel úgy tudom bántották aki kislányt így úgy érezte hogy mind a családja részéről mind az osztálytársai részéről úgymond be van szorítva és már nem bírja a terhet. Családja nem volt mellette gondolom nem számíthatott rájuk. Hiszen azt hogy a gyereket bántják vagy hogy éppen halállistát vezet ez olyan amit egy rendes szülő észrevesz, hogy megváltozott a gyereke és tenni kell vmit. Úgy gondolom hogy a felelősség teljes mértékben a szülőket terheli és nem az elkövető kislányt. Az meg hogy hogyan sikerült bevinni egy kést, arra meg annyit tudok mondani hogy konyhakés volt így azt nem volt nehéz otthonról elcsennie, és iskolákba meg nem végeznek rendszeres, mindennapos táskakutatást
máj. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!