Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyeseknek hogy olyan jó,...

Egyeseknek hogy olyan jó, hogy soha nincsenek egyedül? Mi a titkuk?

Figyelt kérdés
Valaki szakít egyik pasival, már utána rögtön ott egy másik, és ez abszolút nem a külsőhöz köthető. Valaki kövér, valaki oltári csúnya nő, és mégis egyik pasiról a másikra tudnak költözni.
máj. 1. 18:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tapasztaltam. Nem volt könnyű normális pasit találni, de még csak kevésbé defekteset se😂 . Többször Volt hogy több hónapot/ egyszer 2 évet is szingli voltam mert annyira nem jött mèg olyan pasi sem aki az alap mércét megüti nálam.
máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mint sokan írták ez a társfüggőség. Leginkább infantilis emberekre jellemző, vagy aki a másik emberhez köti vagy a másik embertől várja a boldogságát.
máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagyok normális, de nálam is elég rövid ideig tartottak a szingliségek, néhány hónapig csak. Élveztem azt is nagyon! De mindig lezártam a múltat, és mindig jött valaki más. Szinte folyamatosan párkapcsolatban élek. Teljes értékű embernek érzem magam. Amikor van mellettem valaki, akkor úgy jó, amikor nincs, akkor meg annak örülök. Fene tudja mi ennek az oka, talán könnyen alkalmazkodom.
máj. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!