Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban fukar lennék? Ez már...

Valóban fukar lennék? Ez már tényleg annak számít?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy mindennek 2x megnézem az árát, és lehetőleg a legolcsóbb dolgokat veszem meg a lehető legnagyobb kiszerelésben. Igaz ez az elelmiszerektol kezdve a tisztítószerekig.

VISZONT (!) Így egyáltalán semmiben nem kell nélkülöznöm, mindenem megvan. Viszont ezt csak akkor tudom fenntartani ha sporolok és figyelem az árakat. Ettől függetlenül nem vonok meg magamtól semmit, kapzsinak sem gondolom magam.

Mások szerint ez fukarsag, kapzsiság.

Te mit gondolsz?



máj. 11. 10:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%

Nem érdemes mindenből a legolcsóbbat megvenni. Mert ugye sokszor az olcsóság egyenlő a silány, hulladék minőséggel.

A te életed. Azt csinálsz, amit akarsz.

máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem.
máj. 11. 10:25
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem az. Egyszerűen csak nem élsz nagylábon. De nyilván nem is tehetnéd, hiszen így van meg mindened. Ha másképp csinálnád, már lehet, hogy nélkülöznöd kéne.
máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
18%

Nem fukar vagy,hanem betegesen igénytelen.

Az olcsó termékek legtöbbje hulladék.Ha neked ez jó,akkor hajrá.

máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
14%
Attól is függ, kövér vagy-e. Ha pl. igen, inkább egyél kevesebbet, de jobb minőségűt.
máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
26%

#2

Nem vagy fukar, csak igénytelen, és nem érdekel téged a saját egészséged.

máj. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%

4 vagyok,hiába lettem lepontozva nem érdekel,meg nem is vártam mást itt a GYK-n.

Az volt a kérdés,hogy te mit gondolsz.

Én ezt gondolom,amit írtam,többszörös saját tapasztalatból.

máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igénytelenség, inkább szegénység, sajnos. De ez van, ha csak így futja mindenre, akkor nincs mit tenni. Más is ugyanez tenné/teszi kevés pénzből. Most inkább ne legyen befizetve a villanyszámla, csakhogy elmondhatsd magadról, hogy drága élelmiszereket veszel? Nyilván van egy fontossági sorrend.
máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

#8

Mivel a kérdező nem írta, hogy mennyi a havi jövedelme, így nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy a kérdező szegény-e, vagy sem.

máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is így gondolom, hogy nem fukarság csak fontossági sorrend.


5-os egyáltalán nem vagyok kövér, sem sovány. Teljesen normális alkatom van, ha nagyon kukacoskodni akarunk akkor kb 2 kg felesleg van rajtam.

Jövedelmem teljesen átlagos.


3-assal pontosan egyet értek, mint ha a számból vette volna ki a szót.

máj. 11. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!