Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban fukar lennék? Ez már...

Valóban fukar lennék? Ez már tényleg annak számít?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy mindennek 2x megnézem az árát, és lehetőleg a legolcsóbb dolgokat veszem meg a lehető legnagyobb kiszerelésben. Igaz ez az elelmiszerektol kezdve a tisztítószerekig.

VISZONT (!) Így egyáltalán semmiben nem kell nélkülöznöm, mindenem megvan. Viszont ezt csak akkor tudom fenntartani ha sporolok és figyelem az árakat. Ettől függetlenül nem vonok meg magamtól semmit, kapzsinak sem gondolom magam.

Mások szerint ez fukarsag, kapzsiság.

Te mit gondolsz?



máj. 11. 10:21
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Szakadj már le a témáról
máj. 11. 17:45
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

Fontossági sorrendet emlegetsz, de a legfontosabb nem veszed szamításba, az egészséget.


Egyél hulladék olcsó ételt, aztán majd költhetsz vagyonokat a betegségeidre.


Te kérdeztél, én csupán válaszoltam.

Fukar és igénytelen vagy.


Hogy ízlett a májkrémes parizeres kenyér, ami az ebéded volt? Hisz te mindenből a legolcsóbbat veszed. Neked egy zöldségleves, rántott hús, barna rizs, vagy édesburgonya és gyümölcs már luxus.

máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Te nagyon buta ember lehetsz. Írtam, hogy nem nélkülözök semmit, sütök főzök mindenfélét. Nem koplalok.
máj. 11. 19:23
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

Nincs hiteled, van saját lakásod, de mindenből a legolcsóbbat veszed. Miért? Mit jelent az, hogy mindened meg van? Tudsz rendesen költeni a saját egészséged megőrzése (vitaminok, gyümölcsök, zöldség)?

Milyen minőségű ételeket eszel?


Egyébként pedig, ha neked ez az élet teljesen megfelel, akkor minek írtad ki ezt a kérdést, miért érdekel téged vadidegen emberek véleménye arról, hogy te smucig vagy, mert mindenből a legolcsóbbat veszed.

Olcsó húsnak híg a leve. Ismerős ez neked?

Cipőből is a szar kínait veszed, ami kb. fél évig jó csak?


Oké, hogy főzöl, de mit? Gondolom nem durum tésztát veszel, gondolom olcsó fehér rizst veszel a jobb minőségű helyett, kenyérből is azt eszed, ami másnapra már szaga van és porlik..stb..


Valamiért mégse tetszhet neked ez az élet, ha a mi véleményünkre vagy kíváncsi.

máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem mert nem tartom magam sóhernek azért mert sporolok.

Igen nélkülöztem régen, nem szeretnék újra.

Nem silány minőségű ételeket veszek hanem aránylag az olcsóbbakat.

Egyébként nem értem miért gondoljátok többen is, hogy az olcsóbb alapanyag = a silány sz.rral

Spórolás alatt mint ahogy a cipőt említetted azt is nézem, hogy ne fel év után kelljen kidobni, de nyilván nem a 100.000-es cipőt veszem meg.

máj. 11. 20:45
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

"Egyébként nem értem miért gondoljátok többen is, hogy az olcsóbb alapanyag = a silány sz.rral"


Vesd össze pl. hogy mi a különbség a sima tiszta és a durum tészta között, vagy a fehér és a barna rizs között. Vagy a sima fehér lisztes tele adalékanyagos kenyér és a teljes kiőrlésű magvas kenyér között.

Vagy mi a különbség az agyon cukrozott Milka tejcsoki és egy 80%-os étcsoki között.


Remélem, hogy egyszer fel fogsz oldódni, és nem a múlt sötétségét veszed alapul. Ne legyél olyan, mint párom apjának az élettársa, aki spórolás címszóval még az elszakadt esernyőt is megvarrja.

Szóval, akkor innentől kezdve semmi jót nem engesz meg magadnak, csak azért, hogy még véletlenül se nélkülöz újra. Nem lehet úgy leélni egy életet, hogy folyton ezen aggódsz, minden jót megvonsz magadtól és elfelejtesz élni.

máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
A jövedelmed hány százalékát rakod félre?
máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27-es fontos dolgot kérdezett :D . Ez alapján tudunk majd választ adni neked :D .
máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!