Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én dühös vagyok!? És te?

Én dühös vagyok!? És te?

Figyelt kérdés

Én a férjemre mert megint együtt dolgozik a kedves kis barátnőjével akivel jol átbeszèlik a Mi életünket, majd a kedves kis k@va elmondja mit hogy kéne tenni rám vonatkozóan. Ilyeneken pl: hagyd a tányérod az asztalon hagy tanulja meg mi egu feleség dolga stb

Tudom a férjem egy marha, de most ne ebbe menjünk bele.

Te miért vagy dühös?


2013. jún. 13. 23:05
1 2 3
 11/29 acelsziv ***** válasza:
A kérdésre nem feleltél: Honnan tudod, hogy kibeszélik a dolgaitokat?
2013. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Mert a férjem miután hazajött mondta: xy mondta hogy igy csináld, xy momdta ne segítsek, van időd majd megcsiinálod, xy mondta lehet jobb lenne ha a coop-ba mennél vásárolni mert az jobb minőség stb.ezek igenis bántják az önèrzetem.vannak barátai (nk), eljár velük néha meginni egy sört, sose szóltam semmit, de ez a nő az idegeimre megy innen messziről.
2013. jún. 13. 23:31
 13/29 anonim ***** válasza:
Azt azért el kell ismernie a téged támadó válaszolóknak, hogy mocskosul gáz amit a férjed alkot... Ha nekem gondom lenen a nemlétező feleségemmel akkor TALÁN vele beszélnék először vagy ha nem akkor sem hivatkoznék más véleményére... A családi szennyest nem szokás kiteregetni...
2013. jún. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 acelsziv ***** válasza:
rúgd ki a francba. Ha annyira fontos neki a csaj, hogy az ő véleményére többet ad, akkor éljen vele.
2013. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Igen, nem értem miért engem kell támadni, miért zavar másokat az én piti problémám. Azt hittem itt kiadhatom magamból a dühöt, csalódottságot.azt hittem mások is leírják hogy miért dühösek.

Annak örülök hogy senki nem dühös,mindenkinek vam kedve rajtam rágódni.

2013. jún. 13. 23:38
 16/29 A kérdező kommentje:
Válaszoktól független ment a zöld kéz. Köszönöm mindenki válaszát.
2013. jún. 13. 23:40
 17/29 anonim ***** válasza:
Tessék megnyugodni és higgadtan rászólni a párodra, hogy téged nem érdekelnek mások hátsó szándékkal adott tanácsai, ha gondja van veled beszéljétek meg négy szemközt.
2013. jún. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 acelsziv ***** válasza:
mégis mi a fenéért lennék dühös? Van egy gyönyörű és okos feleségem és egy lakásban élek kilátással a Sváb Alpokra.
2013. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Ezen már túl vagyunk sajnos. 2 évig mondtam. Az elmúlt fél évben minden happy volt mert a csaj nem dolgozott mivel elment szülni. De hétfőtől visszament dolgozni, , és rögtön érezhető volt hogy, megint megváltozott. Nem értem. .. szeret meg jól megvagyunk , nem áll szándékomban el hagyni 3 gyerekünk van) csak kiakartam adni a bánatom.
2013. jún. 13. 23:45
 20/29 A kérdező kommentje:
Acelsziv: nem hiszem hogy igaz lenne a többi kérdésben adott válaszaidbol ítélve de ha te azt mondod....
2013. jún. 13. 23:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!