Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A párom csak...

Mit tegyek? A párom csak hosszú ujjú felsőket vesz fel, még nyáron is. Nagyon-nagyon szeretem, de ez zavar! Nem tudok rá hatni. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 19:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én sem veszek fel rövidnadrágot soha, mert szerintem idétlen és nem szeretem. még boerbe is szivesebben vagyok mint rövidnadrágba, nemtudom az okát, de nappal 35 fokba is melegitöbe vagyok..kint is.ha igy érzi jól magát, nem is értem milyen indittatásból zavar ez téged,elvégre öt szereted, nem a ruhakollekcióját
2013. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg,lehet tényleg szégyell valamit,nekem is volt ilyen időszakom hogy nem akartam rövid ujjút felvenni,mert azzal voltam elfoglalva hogy kijött 2-3 kisebb pattanás és másnak meg egy sem...igaz,16 éves voltam,de lehet őt valami komolyabb zavarja.Ha meg nem szégyell semmit,csak így érzi jól magát akkor hagyd,elvégre őt szereted,úgy ahogy van,és ez nem olyan nagy gond.
2013. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

" Nem tudok rá hatni. " - Ahhoz, hogy hassál rá, előbb tisztában kellene legyél azzal, hogy mi áll a dolog hátterében.


Ha tudod, hogy milyen oka van rá, akkor írd le ide is, mert a kérdésedből még nem sokat lehet kikövetkeztetni.

Ha nem tudod, hogy milyen oka van rá, akkor viszont sötétbe tapogatózol.

2013. jún. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!