Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki szereti ezt a hőséget?

Ki szereti ezt a hőséget?

Figyelt kérdés
Elegem van a melegből! E-l-e-g-e-m-v-a-n! Nyugati fekvésű a szobám és megőrülök, hogy nem tudom rendesen kiszellőztetni, ilyen 28-30 fokok vannak állandóan! 26 foknak már örülök! Van még így valaki?

2013. jún. 20. 23:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, mármint persze lehet elviselhetetlen mértékű átmenetileg, de ezzel ellentétben sok előnye is van, strandolás, szabadtériprogramok, a nyár esti lazulások; minden évszaknak meg van a maga szépsége, amikor tavasszal esett a hó attól szenvedett mindenki, májusbanis milyen hűvös volt végig, végre igazi nyár van, remélem igazi ősz is lesz (:
2013. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11 Persze én is szeretem nyáron a buli hangulatot, meg hogy mindenki kint van este, viszont napközben teljesen üresek az utcák, mert mindenki szenved. Úgyhogy a nyárnak inkább halálos hangulata van.
2013. jún. 21. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!