Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted milyen megoldások...

Szerinted milyen megoldások lehetnek a Föld túlnépesedésével kapcsolatában?

Figyelt kérdés

Nézegettem pár grafikont és elég megdöbbentő...

[link]

Véleményem szerint ezen a helyzeten újabb háborúk ,természeti katasztrófák,javíthatnának.Gondoltam még nemzőképtelenséget megakadályozó vírusok elterjesztésével pl.:Afrikában,Ázsiában.Mert azt a szlogent hogy ne szaporodj főleg ne nyomorba azt meg sem hallják.

egyébként nem tartom magam "gonosznak" de ha reálisan nézzük a dolgokat tényleg ezek a cselekedtek tűnnek számomra olyannak amik javítanak a túlnépesedést illetően.



17/L



#túlnépesedés #Föld kiaknázása
2013. jún. 26. 01:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha a nemzőképességet akarod szabályozni, először is magadat köttesd el (vagy fogadd meg, hogy nem szaporodsz). Aki vizet prédikál, ne igyon bort. Csak azért mondom, mert Afrikát, Ázsiát emlegetted.


Vannak különféle szervezetek, akik ilyen-olyan módon állnak a problémához.

[link]

2013. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11-es válaszoló magyarázd már el mi értelme lenne ha egyedül én köttettem el magam.... mikor más 10 gyereket szül.... -.-"
2013. jún. 26. 15:40
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy szóval sem mondtam, hogy egyedül te. Ha másoknak nemzőképességet megakadályozó vírust kívánsz, akkor magadat miért hagyod ki? Ha már felvállaltad, hogy közzé teszed ezt a témát néhány lehetséges megoldással, akkor miért nem mutatsz "jó példát"?

Nincs baj a gondolatmenettel, egyet is értek vele, csak ezzel a hozzáállással hiteltelen leszel.

2013. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nem kell tudnom tojást tojni ahhoz, hogy tudjam melyik a jó tojás.....-)
2014. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 hmatyko válasza:

1.kezdezném a bünőzők eltávolitásával,pl ha nagyon egyértelmű gyilkosok és hulladékok azzonali fejbelővés stb

2.a genetikailag sérült, öröklöt emberek elkötetése ( ez nem gonoszságból de annak gyereknek mekkora szemétség hogy tudták szülei hibásák és mégis megcsinálták ? )

3.nem hagynám hogy az öregeket a végtelenségik életben tartsák( ami velük szemben is szemétség mert csak kinozzák őket ) mert ez csak gyogyszeripar egyik legnagyobb bevétele

4.Indiában,Kinában és afrikában az élemiszert fertőzném meg ugy hogy nemzéképetelenek lennék nics más mod( és ez még csak nem is erőszakos )

2016. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!