Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalok kapcsolatában hogyan térül a téma a szexre és mennyi idő után? Mármint az egymás közti szexre?! 16/L

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

akkor amikor mind a ketten készen álltok rá

korábban nem érdemes

jah és előtte petting h megismerjétek egymást ki mit hogyan szeret!!

2013. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

térül?

hát.. nem értem ez, hogy lehet kérdés. szeretik egymást, vonzódnak egymáshoz, nem bírják visszafogni magukat, aztán már nem is akarják, van ennek némi fokozata de az ember észre sem veszi, hogy egyre magasabbra lépnek a lépcsőn.

2013. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16 évesen már kb 20 perc járás után megvolt az első szex az én időmben, de hát az más idők voltak.
2013. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mármint ezt úgy értem hogy valakinek "lépnie" kel...és azt hogyan teszi meg??
2013. márc. 16. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

általában a fiú, persze ehhez kell egy olyan érettségi szint is. ha nem lépi meg, nem azt jelenti, hogy nem kíván csak lehet bátortalan mert még sosem csinálta.

de ha te bátornak érzed magad és szeretnéd, akkor kezdeményezhetsz finomat kényeztethetitek már egymást, aztán majd meglátjátok akartok-e többet.

én elég gátlásos lány voltam kezdetben, én 19 vagyok a barátom meg 25 így szerencsére nem volt sok mindenre gondom.. (: jobb ha tapasztalt kezek közé kerülsz, legalább ő tudja mit csináltok, de persze a szerelem az szerelem, és nem válogat. szóval ha mindketten kis "bénák" vagytok, akkor a bénázás is hidd el szép lesz együtt (:

2013. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelőnek köszi :)
2013. márc. 16. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!