Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni, bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni, bele fogok pusztulni?

Figyelt kérdés

Jártam egy lánnyal,az első komolyabb kapcsolatom volt.

Sajnos elég éretlenül viselkedtem ,szakítás lett a vége, ennek nemsokára 2 éve.


Egyszerűen nem tudom elfelejteni ,szeretem nagyon lehet tán még szerelemmel.


Azóta volt 4 barátnőm is,nem tudtam egyikükbe se beleszeretni mert mindig az a lány éltetett,nagyon rossz nélküle,mindent megpróbáltam már,dolgozom,sportolok,kb nincs egy kis szabadidőm se,de EGYSZERŰEN IDEGILEG tönkremegyek a hiánya miatt.


És szóba se áll velem a lány :(


Valami ötlet az időn kívül ? Mert már két év az idő


2013. jún. 28. 22:35
 1/4 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok
2013. jún. 28. 22:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi rosszat műveltél?
2013. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kérj bocsánatot. mondd meg neki hogy megbántad és kezdjétek újra és ezúttal ne szúrd el... beszélj vele
2013. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem megy ilyen egyszerűen . Már beszéltem vele,tök jófej volt aztán mikor újra beszéltem vele akkor meg elég lerázós volt szóval úgy gondolom,hogy esélytelen,nem beszélve,hogy szép lányról van szó és volt is fiúja és lehet talán most is van neki valaki udvarló.
2013. jún. 28. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!