Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet velem a gond? Hogyhog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond? Hogyhogy nem sikerül nekem a társkeresés?

Figyelt kérdés

Az utcán, ha megyek, akkor utazok, ha leülök a metrón, azt nem azért teszem, hogy megszólítsam a mellettem ülő hölgyet. Valahogy, az élő helyes társkeresés, nem működik nálam. Kocsmákat kerülöm, más helyekről, viszont nem tudok, ahol társat lehet keresni. Marad a világháló, csak itt sem könnyű. Hiába vagyok fent n+1 randi oldalon, lassan már, fél éve, valamiért nem megy. Tudom, hogy vannak kamuprofilok, akik csak viccből csinálják - őket, sosem értem meg, hogy mi ebben az élvezet. Akikkel, meg érdemben beszéltem, előbb, vagy utóbb, dobott. Most, bennem van a hiba, vagy valamit rosszul csinálok. Veletek is előfordult már ilyen? Tudom, hogy a fölösleges kilók, visszataszítóak, ezt meg is értem, de nem egyszer, erőltetve van ez. Én, már, voltam 120 kg is, nem tagadom, de sikerült ledobnom 10 kg-t. Ezért, nem jelentene problémát, további 10 kg-tól megválnom (csodaszer nincs, csak mozogni is kell). Nincs sok pénzem, de attól még, dolgozok és nem szeretek henyélni. Nem vagyok lusta típus, szeretek mozogni, túrázni is, nem csak a gép előtt ülni (bár igaz, műszaki érdeklődésű vagyok, csak az egészséges állapotra törekszem).

Budapesten vagyok, ahol sokan laknak, így elméletileg, sok lehetőség is, adva van, gyakorlatilag csak akkor jelent valamit, ha az ember előtt, ezek nyitva vannak.

Szerintetek hol lehet ismerkedni, ha a randi oldalakon sem jár sikerrel az ember? Szerintetek, ha fél éve csinálom, az még, nem sok idő?

28/F



2013. jún. 21. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia !


Ne add fel. Én 1 évig voltam fent több oldalon,mire megtaláltam a másik felem. N

2013. jún. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is közel 100 kg vagyok és én sem találok párt magamnak, szorgalmas vagyok, munka mellett sportolok ez a testalkatomon is meglátszik. Sokáig fent voltam néhány társkeresőn, de az elkeseredettség és a kilátástalanság miatt töröltem magam, elvesztettem a bizalmam a társkeresés eme formája iránt. Sajnálom azt, hogy nincs egy lány, akivel megoszthatom az életem örömeit, de minden reggel, amikor belenézek a tükörbe és elgondolkodom, tudom, hogy egy nagyszerű és szeretnivaló férfi vagyok, mint ahogy te is az vagy. Persze jó dolog, ha az, ha van mellettem egy társ, de nem attol leszek jó pasi, boldog vagy elégedet az életemmel, hogy elmondhatom, hogy van barátnőm, ne légy elkeseredve, biztos vagyok benne, hogy egy nagyszerű ember vagy és előbb utóbb fogsz találni valakit magad mellé, de addig is érezd jól magad.
2013. jún. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk nagyon nem mindegy a magasságod, mert ha 160 centi mellé vagy 110 kiló akkor azért nem kell csodálkozni.

Eleve ha egészséges állapotra törekszel akkor a túlsúlyt azt le kell adni, és ne másért csináld hanem magadért, épp azért hogy egészséges tudj maradni.

Én akkor is sportolok ha épp nincs senkim, annó azért kezdtem el kondizni mert be akartam vágódni a csajoknál, ma már sokkal inkább azért edzem hogy elérjem a fejemben elképzelt ideális testalkatot. Mondjuk ez nyilván sok nő elképzelt ideális testalkatú férfiével egyezik :D de tényleg nem miattuk csinálom.

A 2. kommentelővel egyékbént teljes mértékben egyet kell értsek, de az elsővel is. Ki kell tartani minden fronton.

Meg kell találni az életben a boldogságot úgy hogy csak magad vagy, és ha tudsz így boldogan élni, az egész hozzáállásod, kisugárzásod is változni fog. Ezt magamon tapasztaltam, és bizony nem volt zökkenőmentes az út amíg idáig eljutottam, de én egyedül is elmegyek akárhova, strandra, fagyizni, moziba. Jó dolog ha van kivel megosztani, de ugyanúgy élvezem az életem akkor is ha épp nincs barátnőm.

2013. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

194 cm magas vagyok. Próbálkozok, csak aggaszt, hogy csak a rokonjaim beszélgetnek velem és 28 évesen, még mindig, magányos vagyok.

2013. jún. 21. 12:38
 5/15 anonim ***** válasza:
194 cm magassághoz a 110 kg teljesen jó szerintem. Főleg,ha sportolsz is,akkor izom is van rajtad. Kitartás . :) 26/N
2013. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ha, randiról van szó, akkor azt, hogyan érdemes elkezdeni? Hogyan találhatnék párt magamnak?
2013. jún. 21. 12:46
 7/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Igazad van 3. És éhez hozzáfűzvén azt is észrevettem a személyes tapasztalataimból és itt a gyk.n a kommentekből, hogy a sport rengeteg ember életét megváltoztatta. Én személy szerint küzdősportot űzök, de bármilyen sport jó dolog, ha az ember jól érzi magát a művelése közben. Én rengeteg nagyszerű emberrel ismerkedtem meg a sport révén és sokféle ember jár hozzánk is soványak-kövérek, gazdagok-szegények még pár elvetemült lány is akad:) pedig ez egy kicsi klub.

És még pár sztereotípiát is eloszlatnék a spottal kapcsolatban.

A filmekben látni és egyéb helyen is lehet haladni olyat, hogy a sportolok, buta izomagyak meg lenézően viselkednek a többi emberrel (tipikus amerikai foci csapatos filmekben lehet ilyen öntelt majmokat alakito sportolókkal találkozni) és hogy pl. küzdősportban az embert élből azonnal agyonverik az első edzésen. Ezek a dolgok egyáltalán nem igazak, sok klubban megfordultam már különböző sportágakat képviselő helyeken és nagyon segítőkész és rendes volt mindenki, a kezdőkre pedig odafigyelnek. Egy klubban vagy sportegyesületnél igyekszünk segíteni egymásnak amiben, tudunk, megosztani a tudásunkat, tapasztalatainkat, és sokszor bulizni, szórakozni is együtt járunk. Szóval, hogy ha valaki szeretné, hogy megváltozzon, az élete nyugodtan menjen le az érdeklődéséhez közel álló sportágat űző klubba, akár csak egy edzést megnézni, veszteni nem fog vele semmit.

2013. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Randinál csak menj el valahova a lánnyal és beszélgessetek, nem kell hozzányulni vagy szexröl dumálni, tekintsd ugy mint barátot de mond meg neki hogy tetszik és részedröl lehetne több is, majd ha részéröl is majd a mondani fogja vagy ráutaló magatartást tanusit, pl hozzádér megölel, de alapjáraton kezeld havernak, akkor legalább nem éled bele magad semmibe. max dumálgattok egy jot. 2. voltam
2013. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy ha valaki tudja, hogy a fizikumával van baj, akkor miért sírdogál, miért nem tesz érte, hogy ez megváltozzon?
2013. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
24 órás őrködés után, kicsit másképp áll hozzá az ember. Megterhelő tud az lenni, még akkor is, ha csak egy helyben áll, vagy ül az ember. Nincs más, csak az, hogy harap, vagy iszik valamit, de a szervezetet, ez is, megterheli - sokkal jobban, mintha mozgásra lenne ítélve. Szerinted miért vannak, súlyfölösleggel küszködő őrök? Az egyik kollégám, aki focista volt, akkor nem volt gondja a súlyával, de most, egy év, 24/48-as szolik után, kb. 15 kg fölösleget szedett fel magára.
2013. jún. 21. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!