Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valami gond van velem. De mi az?

Valami gond van velem. De mi az?

Figyelt kérdés

Először is : 15 éves múltam és egy vidéki lány vagyok. Igazából nem az átlagos fajtába kategorizálnám be magam. Családi hátterem nem olyan rossz, szinte azonnal megkapom szüleimtől, ha szükségem van valamire, holott nem vagyunk egyáltalán sem dúsgazdagok ! Egészségügyi állapotom remek, nagyon ritkán vagyok beteg, akkor is csak ilyen kisebb megfázások.. Szinte minden dolog így "normális" mégis olyan furcsának érzem magam. Nagyon sokszor. Mindig..

Miért tör rám már hónapok óta az a vágy, hogy öljek? Nap, mint nap megfordul a fejemben, hogy bemegyek a suliba és mészárlást rendezek, de olyat.. Édes Istenem, mi történik velem? Egyszerűen nem tudom leállítani a gondolataimat, cselekedeteimet. Néha megrémisztem már saját magamat is.

Végig gondoltam már logikusan ezt az egész menetet! Nincsen semmilyen okom sem arra, hogy bosszúból gyilkoljak, netalántán. Nincs ilyen.

Más tinik is éreznek ilyet? Ilyen leküzdhetetlen gyilkossági vágyat? Perverziót és másik ember kínzására, gyilkolására?

(Nem játszom lövöldözős játékokkal, nem nézek olyan filmeket, nem olvasom gyilkossági könyveket..!"

Valaki?

Ötlet?

Még gyorsan: Súlyosan, előrehaladott Misanthropiában szenvedek! Azt hiszem.



2013. jún. 30. 01:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Fordulj sürgősen pszichológushoz, és találj ki magadnak valami aktív hobbit, amibe le tudod vezetni a stresszt, amit lehet te magad nem érzékelsz, de ott van a tudat alatt. Az a fontos, hogy mindig próbáljon a józan ész felülkerekedni és ne kísérelj meg embert ölni soha. Gondolkodj el milyen fájdalmat okozhatnál, gondolj a sok szenvedőre és akik hátramaradnak, és ugye nyílván börtön várna rád, te sem akarnád a jó életmódot feladni, elveszíteni a szeretteid, barátaid, és a böribe menni.

Ezt komolyan kell venni, ne hanyagold el, fordulj szakemberhez, ne félj segítséget kérni!!!!

2013. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Hű kérdező, elismerésem mert ennyire tudatos vagy (tv-vel is, pszichiátriai túlkapásokat is reálisan látod). Nem tudom hogy a barátaid is ennyire tudatosak-e, mindenesetre ez pozitív. Én írtam már az első oldalon, csak annyit tennék hozzá, hogy sebezhető vagy és értelmes. Az érzékenység ilyen formában is kijöhet, persze csak akkor normális kamaszkorban, ha elmúlik. A múltbeli sérelmekről: ritka az amikor egy embernek ideális gyerekkora volt. Nem hiszem hogy ehhez kellene viszonyítani, hogy kit milyen sérelem ért. Mindenkinek megvan (volt) a maga problémája. (ezt nem konkrétan neked írtam hanem az egyik előzőnek)

Az tényleg jó tanács amúgy hogy fordulj szakemberhez, de nem egy átlag pszichológusra gondolok, hisz attól sokszor még egy baráti beszélgetés is jobb.

Az is lehet hogy érzékenységed miatt így vetül vissza a társadalom agressziója. Hisz a Földön sok ember létezik sokféle céllal. És a nagy részük bizony elég irritáló lehet egy nemesebb léleknek. A mai világ nem emberi... Ha saját életcélod megtalálod akkor biztos javul a helyzet, de ez szerintem nem mostanában lesz hisz fiatal vagy még.

Szóval ilyen pszichopata gondolatok szerintem nem feltétlenül téged minősít, csak a körületted lévő valóságot/társadalmat. Bár ez igaz arra is aki kiskorától fogva pszichopata mondjuk rossz gyerekkor miatt..

2013. júl. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Szerintem ne aggódj, elmúlik. Ez igenis normális, attól függ, milyen heves az illető vérmérséklete. Normális egészen addig, amíg nem kezdesz bele tényleg komolyan.

Nekem sokat segített, hogy jótékonykodtam, igyekeztem megszeretni az emberiséget.

2013. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
csúnya vagy? volt már barátod? lehet ezzel van kapcsolatban a harag.. :)
2013. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24-es: te talán csúnya vagy? vagy mi késztethet ennyire buta hozzászólások megírására? Talán fizetnek érte? Ne magadból indulj ki. Csak azért mert te ilyen bárgyú bénaság vagy, nem mindenki az.
2013. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok csúnya és ha az is lennék 100%-ig kizárt, hogy amiatt éreznék ilyeneket. Ritka buta lehetsz !
2013. aug. 25. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!