Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valami gond van velem. De mi az?

Valami gond van velem. De mi az?

Figyelt kérdés

Először is : 15 éves múltam és egy vidéki lány vagyok. Igazából nem az átlagos fajtába kategorizálnám be magam. Családi hátterem nem olyan rossz, szinte azonnal megkapom szüleimtől, ha szükségem van valamire, holott nem vagyunk egyáltalán sem dúsgazdagok ! Egészségügyi állapotom remek, nagyon ritkán vagyok beteg, akkor is csak ilyen kisebb megfázások.. Szinte minden dolog így "normális" mégis olyan furcsának érzem magam. Nagyon sokszor. Mindig..

Miért tör rám már hónapok óta az a vágy, hogy öljek? Nap, mint nap megfordul a fejemben, hogy bemegyek a suliba és mészárlást rendezek, de olyat.. Édes Istenem, mi történik velem? Egyszerűen nem tudom leállítani a gondolataimat, cselekedeteimet. Néha megrémisztem már saját magamat is.

Végig gondoltam már logikusan ezt az egész menetet! Nincsen semmilyen okom sem arra, hogy bosszúból gyilkoljak, netalántán. Nincs ilyen.

Más tinik is éreznek ilyet? Ilyen leküzdhetetlen gyilkossági vágyat? Perverziót és másik ember kínzására, gyilkolására?

(Nem játszom lövöldözős játékokkal, nem nézek olyan filmeket, nem olvasom gyilkossági könyveket..!"

Valaki?

Ötlet?

Még gyorsan: Súlyosan, előrehaladott Misanthropiában szenvedek! Azt hiszem.



2013. jún. 30. 01:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is, mert ez nagyon durva!
2013. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nekem 12 éves koromtól 15 éves koromig folyton ilyen gondolataim és vágyaim voltak, sőt még most is van néha ilyen, de csak akkor nagyon feszült vagyok. Ilyenkor vagy kiélem magam a képzeletemben, vagy valamilyen "erőszakos" játékkal elintézem. Vagy kimegyek és kimozgom magamból. 16/L
2013. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Nagyon Köszönöm mindenkinek aki normális választ küldött!

Kérdésekre:

Nem szedek semmiféle gyógyszert és soha nem is szedtem! A családom szeret, az édesanyám a legodaadóbb anyukák egyike!

Sportolni sportolok. Az iskolában vívok vagyis most már csak vívtam és Kung Fu-zom..

Mikor szabadidőmben otthon vagyok akkor is eltudom normálisan foglalni magam. Írok, olvasok, rajzolok akármi. Tévézni nem tévézek már nagyon régóta, utálom azt az agymosást ami onnan kijön..

Van egy kutyám is, bár őt eléggé elhanyagoltam utóbbi időben..

Tényleg fogalmam sincs, mi a gond. És ez az érzés egyáltalán nem olyan ember\emberek felé irányul akik ártottak vagy akármi. Nem, egyszerűen idegen embereket képzelek el.. Szóval, hogy lelövöm őket.

:(

Köszönöm az eddigi válaszokat, várok még hátha érkezik.

2013. jún. 30. 13:51
 14/26 anonim válasza:
Menj orvoshoz, azonnal! Ha ez a kérdés valós! De komolyan!
2013. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:

Hát ha nem szülő, akkor nehéz lesz megtalálni: Valaki valamikor olyat tett veled, hogy megérdemelte volna hogy lelődd. Aztán elfelejtetted már azt is hogy ki (tudatalatti), ő már ismeretlen, így maradt meg az érzés.


Elsőre nem orvost javaslok, mert ha legyógyszereznek akkor egy elfojtott emlék, meg egy gyógyszerrel elfojtott érzés: Soha nem gyógyulsz meg. Hipnózis segíthet ilyenekben: Ha megvan az oka, elmúlik. Pszichológus is lehet. Jobb esetben egy személy a kettő. Ha nem megy, keress másikat: van pár kontár is a szakmában!


De a pszichiáterektől (ő az aki gyógyszert ad) óvakodj! Ők nem gyógyítanak, hanem kezelnek: Meggyógyítjuk a betegséget, megöljük a beteget. Ha közveszélyes lennél, mert megöltél volna valakit, akkor jobb hijján életfogytig tartó halál, de te még nem vagy ezen a szinten. Simán van jobb megoldás, hajrá!

2013. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

# 15/15 - nek


"Hát ha nem szülő, akkor nehéz lesz megtalálni: Valaki valamikor olyat tett veled, hogy megérdemelte volna hogy lelődd. Aztán elfelejtetted már azt is hogy ki (tudatalatti), ő már ismeretlen, így maradt meg az érzés. "


Hát ebbe őszintén szólva nem igazán hiszek. Ha tényleg a múltban valaki elkövetett olyan nagy dolgot ellenem azt nem felejthetem csak úgy el. Akkor tudnám miért vagyok ilyen most, a jelent pillanatban.. Nem ez biztosan nem.

Pszichiátria - Halálipar

Ha kényszerítenek se veszek be egyetlen gyógyszert se!

Akkor őrülnék meg csak igazán. Nincsen rá szükségem.

Majd lesz valami..

2013. jún. 30. 16:38
 17/26 anonim válasza:

Akkor leírom a saját tapasztalatom, megtörtént:

4 éves koromig velünk élt a nagyapám. Igazságtalan volt, provokált… és a végén megharaptam. Anyukám akkor dobta ki. Aztán el is felejtettem az esetet, de ettől függetlenül 5 éves koromig mindenkit aki közeledni próbált hozzám megharaptam.

2013. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Hát ezt megértem, de nem hinném, hogy velem ilyen történhetett főleg olyan fiatal koromban. Nem hinném, hogy amiatt egy egész osztályt lemészárolnák.
2013. júl. 1. 10:09
 19/26 anonim ***** válasza:
szia. Szerintem haragszol az emberiségre. Én is gondoltam már ilyenekre. De nagyon fontos,hogy semmit nem szabad tenni az ügy érdekében. Ne hordj magadnál fegyvert,kést. Gondolj másra gondolni. Ha nemmegy akkor szakemberhez kell fordulni
2013. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Előzőnél is ott a pont, csak én más állásponton vagyok. Az övét úgy hívják, hogy elfojtás. Az enyémet hogy integráció.


Köszönöm azt is hogy megosztod a kételyeidet, így tudok válaszolni. Bár aludni kellett rá párat…

Tehát nem hiszed, hogy valami ilyesmi történhetett veled: Gondolj csak vissza, mi volt az első alkalom, mikor ezt érezted? Nyilvánvaló mikor megszülettél még nem. Egy frissen született gyermek egy fehér lap(tabula rasa) - nem tudja mi a puska meg osztály meg mészárlás, így nem is gondolhat arra, hogy egy puskával egy egész osztályt halomra mészároljon. Ő még tiszta és ártatlan.


Ezért kezelem másképp a problémát: Szerintem te nem veszélyes ember vagy, hanem érdekes, mert olyan gondolatod van, ami egy átlagos embernek nincs. Szeretném tudni hogy miért, honnan ered, hol kezdődött.


És amúgy pszichiátria = halálipar: igaz. Viszont a pszichológia nem pszichiátria: egy pszichológus nem írhat fel gyógyszert, egy pszichiáter igen.

Namost van 2 féle pszichológus: Az egyik tovább küld pszichiáterhez, ha nem tudja megoldani a problémát. A másik viszont tanul hipnózist meg ki eziológiát meg minden extrát, hogy soha ne küldjön oda.

2013. júl. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!