Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kellene reagálnom erre...

Hogyan kellene reagálnom erre a helyzetre?

Figyelt kérdés
A barátommal már egy ideje albérletben vagyunk a szüleim tanácsára, és már sikerült jóba lennem a lakótársával is mindeddig, de most hogy összejött a legfőbb ellenségemmel, így már megint ott tartok vele hogy köszönni sem köszön...Eddig jól éreztem ott magam de legszívesebben eljönnék onnan, de akkor a csaj eléri a célját mert azon van, hogy minket kitúrjon. Esetleg hogyha bárki volt ilyen helyzetben, vagy tudna tanácsokkal szolgálni, hogy ilyenkor mi lenne a helyes lépés az írjon ! (: Leendő válaszokat előre is köszönöm.
2013. júl. 4. 06:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, ezen nincs mit okoskodni. Ez mindig macerás ügy lesz, ezért jobb, ha ezt már mostantól tisztázod magadban. Minél inkább látják rajtad, hogy zavarba tudnak hozni téged és idegesítenek, annál könnyebb lesz nekik és annál rosszabb lesz neked. Úgyhogy legcélszerűbb az lenne, ha

1) Nem foglalkoznál velük és a véleményükkel

2) Amikor összefutsz velük, akkor nem mutatod magad gyengének és zavartnak, hanem lazán váltasz velük néhány mondatot akár, attól függően, hogy megszólítanak-e vagy sem;

A lényeg, hogy ne lássák rajtad, hogy te vagy a bárány és ők a farkasok.

2013. júl. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

07:52- Télen költözünk, csak akkor tudunk sajnos.


07:57- Igaz, hogy ők fizetik, és bérlik nem is gondoltam hogy kitúrom a lányt vagy ilyesmi, szerelmes barátom lakótársa és nem veszi észre, hogy a csajnak van mellette jó pár pasija. Mindegy is nem az én bajom az ő élete, de a csaj nem bírja hogy ne fúrjon engem és a barátomat. Én csak boldog voltam hogy eddig megvoltunk egymás mellett már hónapok óta, de amióta visszafogadta a leányt azóta megint áll a bál. És ez senkinek sem jó.


08:15- Köszi a tippet :)

2013. júl. 4. 08:39
 13/17 A kérdező kommentje:

08:32- Köszönöm a választ! ( :

Annyi ismerős és ellenség közül csak őt nem tudom kezelni elég furcsa... Évekig legjobb barátnőm volt, de minden baráti társaságomban kavart folyamatosan, és ráuntam, majd fél éve meg szakítottam vele a kapcsolatot.

Tényleg jó ötlet lehet hogyha kedves leszek vele akármennyire is nehéz elviselnem. Lehet hog

2013. júl. 4. 08:43
 14/17 A kérdező kommentje:
* Lehet hogy jobban zavarná mintha szemétkednék.
2013. júl. 4. 08:44
 15/17 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne, hogy megfog lepődni, ha változtatsz a hozzáállásodon.


A higgadtság és lazaság mindig nagyobb önbizalomról árulkodik, mint a szemétkedés és a csipkelődés.


És amúgy is, egy nő legyen úrinő minden helyzetben ;).

2013. júl. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. júl. 4. 08:51
 17/17 A kérdező kommentje:
Megoldódott elköltözik a lakótársa és össze tudunk cuccolni végre (:
2013. júl. 12. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!