Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan kegyetlenek az...

Miért olyan kegyetlenek az emberek?

Figyelt kérdés

Vannak emberek akik nagyon csúnyán leszólják a másikat,méghozzá úgy,hogy ők se tökéletesek! Teszem azt valakin van súlyfelesleg vagy nagy az orra vagy sovány stb. ....és észre vettem,hogy legtöbbször a nőket szólják meg! Nem értem hogy lehetnek ennyire szemetek az emberek,direkt fájdalmat okoznak másoknak és bele se gondolnak,hogy mennyit árthat annak a szerencsétlennek! Bevallom rajtam is van súlyfelesleg, nem vagyok az a csúnya nőszemély, nem vagyok igénytelen se.... elfogadtam magam olyannak amilyen vagyok,igaz fogytam is ...de ahogy a netten olvasom,hogy milyen csúnyán megszólják a másikat legyen az sovány vagy kövér! Nem a kövérség a fő szempontom hanem,hogy aki más azt kifikázzák! Én nem szoktam senkit se megszólni hisz tudom milyen rosszul esik ha piszkálnak...próbálok segíteni másoknak de ez nem elég! mikor olvasom,hogy milyen szörnyűt írnak én is elszomorodom...azt hiszem kicsit magamra is veszem! Van olyan is aki azért mond olyanokat mert csak segíteni akar a másikon,de a beszólással nem megy semmire,sőt legtöbbször még jobban elveszi a kedvét még az élettől is a másiknak! Sok soványt is megszólnak,egyik ismerősömre is nagyon csúnyákat mondtak pedig szerencsétlen evett egész nap és mégse hízott.... a kövéreket is megszólják mert nem normális a testalkatuk,nem esztétikusak,rögtön az jön le nekik hogy biztos igénytelenek....azért is megszólják a másikat ha nem menő ruhákba jár,manapság kajára sincs pénze az embernek hiába dolgozik! De tudjátok mit... én megnézném azt aki leszólja a másikat! Sajnálom kicsit sok lett de egyszerűen ki vagyok akadva,hogy mik vannak,mennyire nincs tekintettel egyik ember a másikra! Köszönöm a válaszokat!

24/L


2013. júl. 5. 16:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ennél kegyetlenebbek az emberek ezek csak példák voltak :( Nem vagyok ártatlanka csak elkeserítő,hogy mennyire gusztustalan néhány ember viselkedése :(
2013. júl. 5. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!