Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok estve! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok estve! Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és még nemvolt barátom. Az ismerőseim/korombeliek közül mindenkinek van/volt legalább 1x barátja. Nem tartom magam gyönyörűnek és vannak hibáim de nemhiszem el hogy ennyire selejtes vagyok! :( Kezdek nagyon kétségbe esni. Tudom fiatal vagyok még de nagyon rossz érzés, hogy senkinem néz rám csak mindig a barátnőimre.
2013. júl. 4. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Kép?
2013. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha gondolod küldjél magadrol képet nekem privibe biztos nem vagy selejtes :) azért mert az ismerőseidnek volt barátja attól még neked is lesz :D F
2013. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne akarj barátot 15 évesen! Elvonja a figyelmedet a tanulásról, és ha esetleg félreismered a fiút, meg lesz az első nagy csalódás, amit egy 15 éves lelke nem nagyon tud elhordozni... a barátnőid nem túl okosak, ha ennyi idősen már azon jár az eszük, hogy kivel járjanak. Hidd el, lesz majd egy olyan fiú,akiért minden reggel hálás leszel, aki majd a legnagyobb ajándék lesz, számodra. Aki megérdemli az első csókot. :)sorry ha kicsit maradi vok... de sztem ez a helyes :)

15/L

2013. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15 évesen nem kéne még emiatt sírnod. Bőven van időd.
2013. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugalom, 15 évesen ez még azért nem akkora tragédia. Amikor én voltam 15, egy csomó lányismerősömnek nem volt még barátja, pedig nem voltak csúnyák vagy selejtesek egyáltalán. Majd ha még 25 évesen is itt tartasz - ilyen ismerősöm is volt, akinek még 25 éves korára sem volt normális kapcsolata, bár azt meg is értem mert elég elviselhetetlen személy volt - akkor aggódhatsz.
2013. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem kellesz!!!! :D

16/f

2013. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok mégse sírok.
2013. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos csúnya vagy!
2013. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nah még le is pontozol? Nah azért nem kellesz senkinek, túl kritikus avgy :D
2013. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!