Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít? Elvileg...

Titeket nem idegesít? Elvileg kertváros nyugodt részén lakunk. Hogyan lehet leszerelni ezeket a házalókat?

Figyelt kérdés
Minden nap, legyen az hétköznap, vagy hétvége, óránként csenget valaki, aki valamilyen alapítványtól, valamilyen beteg gyermeknek gyűjtöget./Ha igaz lenne, még adnék is/ Utána jön a tollfelvásárló, aki reggel 7-kor kúrjongat a hangosbemondójába. Majd a szódás, 9-kor, a tejes kocsi 10-kor, a family frost délben. Utána a kenyeres, meg fás kocsi, most már a dinnyés is, a krumplis, meg az isten tudja még ki.Pihenni még vasárnap sem lehet, mert a szódás reggel 7-kor itt kezd...
2013. júl. 25. 00:04
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
66%
Ha viszont minden szomszéd panaszkodik, akkor szépen közösen el kellene látogatni a jegyzőhöz, vagy írj meg egy panaszlevelet, amit sorra aláíratsz a szomszédokkal.
2013. júl. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim válasza:
76%
Nem kell ki kötni a csengőt, egy táblát, vagy egy nyomtatott fóliázott lapot, amin olyan szöveg szerepel aminek az elolvasására az adott személy abban a helyzetben 2x is meggondolja, hogy becsenget vagy nem. Nagyon sokat tud az önbizalmán rombolni, ha tudja, hogy olyan helyre érkezett, ahol nem várják szeretettel, és akkor inkább nem is csenget. Ha meg mégis akkor megmondhatod neki, hogy maga nem tud olvasni, vagy csak nem járta ki az iskolát? De én ha ilyen személy lennék és ilyen üzenet várna, tuti, hogy nem csengetnék be, mivel nem akarnék konfliktus helyzetbe kerülni. Amúgy nem veled van a baj, ilyenek vannak, bár ahol én élek ott betiltották az ilyen family frost jellegű dolgokat. Bár a tollas az még most is jár, de csak 11-12 felé.
2013. júl. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
10%

Kedves 30-as. Itt pld. kimondottan a csengőre panaszkodik:


"A kérdező kommentje:


Csak egy példa. Ma a nő aki valamilyen alapítványtól jött becsengett. Kinéztem, mondtam, sajnos nem tudok segíteni.Ok.Rá 2 percre, mint az őrült, nyomja a csengőt, és üvölt:Nem akar, vagy nem tud??? Kínomban már elküldtem a halála f..ra. És ez naponta 2x, 3x.Komolyan mondom, zaklatás. :)"

2013. júl. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
84%

33: Igen, de nem ez az egyetlen baja, hanem a sok egyéb. Attól, hogy kikötteti a csengőjét a Family frost még ott zenél..


És még mindig nem értem, hogy miért neki kellene a csengőjét kiköttetni, ezáltal nem tudja mikor jön a postás, aki fontos ügyben keresi, stb.

2013. júl. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
26%
A family frost napi kettőnél többször nem hiszem hogy jön. Ne csináljunk már a bolhából elefántot.. vagy tényleg kezeltesse magát, mert ez már túlzás egy cseppet.
2013. júl. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
41%
Kösd ki a csengőt:D nálunk én alszom a kapu felőli oldalon és még nyitott ablak mellett sem szoktam felkelni ilyenekre.Szerintem megtanultam ignorálni ezeket vagy nem tudom:D
2013. júl. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
20%

"És még mindig nem értem, hogy miért neki kellene a csengőjét kiköttetni, ezáltal nem tudja mikor jön a postás, aki fontos ügyben keresi, stb."


és ha ennyire zavarja minden, a csengő is, akkor a saját nyugalma érdekében miért ne köttethetné ki? Elmegy a postára az ajánlott levélért és kész. Ennyit nem ér meg a nyugalma? Bírom az olyanokat aki csak panaszkodik, de tenni semmit se tesz. A tanácsokra a füle botját se mozgatja, csak hajtogatja a magáét. Ti meg adjátok alá a lovat.


Akkor ne csináljon semmit!

2013. júl. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
65%

37: Mert nem mindenkit akar az életéből kiiktatni, csak az indokolatlanul őt zavaróakat. Ez nem jelenti azt hogy ne csöngethetne be hozzá a postás (és miért ő másszon be a postára a leveléért, miért ne vehetné át otthon???? Pár zaklató miatt neki legyen kényelmetlen???), a szomszédja ha kölcsön akar kérni két tojást, vagy a másik szomszéd gyerek, hogy a kertjébe esett a labda, adja már vissza....



Az utcai zajjal tényleg nem tud mit tenni, vagy beveszi a lesz.rom tablettát vagy elköltözik. De nehogy már neki kelljen alkalmazkodnia és kényelmetlenséget eltűrnie azok miatt, akik indokolatlanul becsöngetnek hozzá.

2013. júl. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 Salx Narval ***** válasza:
56%
Én egy nagy kórház bejáratával szemben lakom, szirénáznak a mentők, jönnek mennek a helikopterek. Ráadásul két saroknyira van a tűzoltóság garázsa és van 3 templom a közelben. Két kisebb reptér légterébe is beleesünk,nem csak hallom érzem is amikor elhúznak, mert remeg a ház. A házalókat, szórólaposokat és egyéb hangosbemondós árusokat már meg sem érdemes említeni.:D Örülj kedves kérdező, az nem zaj ami nálatok van.:D Én mondjuk teljesen hozzászoktam és nem zavar egyáltalán, talán legjobban a harangszó idegesít, mert azok aztán nyomják felváltva ha kell, ha nem.:D A környékbeliek aláírást is gyűjtöttek, mondjuk nem tudom mire számítottak.:D Azt viszont nem bántam meg, hogy felszereltettem egy kamerás kaputelefont , így nem kell kimenni minden csengetésre, annyi eszem viszont nem volt, hogy kapunyitót is szereltessek, de a mi késik, az nem múlik.:D Idő kérdése minden, ezt is meglehet szokni én már fel sem veszem.
2013. júl. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
50%

A Family Frost heti 1-szer, max 2-szwer jön.

De a krumplis, dinnyés sem naponta szokott, hanem 2-3 naponta.

Ha meg dolgozol, hogy hallod reggel 7-től, mindegyiket? Azt meg nem hiszem, hogy ha 8 órát dolgozol, a fennmaradó pár órában zenél mindenki az ajtód előtt...

2013. júl. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!