Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed rólam?

Mi a véleményed rólam?

Figyelt kérdés
Tőzsdén 1 milliobol csináltam 10-et. Aztán buktam mindent.

2013. júl. 28. 22:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Kb 2 hét és kb 2 nap...
2013. júl. 29. 10:05
 12/19 A kérdező kommentje:

Miért lenne tragédia?


A részletekbe azért nem mentem bele, mert kíváncsi vagyok / voltam h egy ismeretlen, átlagembernek mi jut az eszébe.


Jöhetnek még vélemények, köszi.

2013. júl. 29. 10:07
 13/19 anonim ***** válasza:

Átlagembernek mi a véleménye? Az, hogy kérkedsz: volt egy millióm, megtízszereztem, mit gondolsz rólam? Azt, hogy kit érdekel? Nekem meg volt 200.000 forint félretett pénzem jogosítványra, de balesetben letört egy fogam és még felvettem hozzá kölcsönt, hogy kifizessem a fél milliós összeget, amiből helyrehozták a fogaimat. Én nem kérdezgetem, hogy volt egy adag pénzem, amivel ezt csináltam, mit gondoltok rólam.. Nekem nem szimpatikus, hogy arra vagy kíváncsi mennyire vagy vagány, hogy el tudtál szórni 10 millió forintot.


Ha nagyon bele akarnék menni pszichológiai mélységekbe, akkor azt mondanám, hogy ügyes vagy, tudod hogy kell pénzt csinálni, de szerintem te magad sem gondoltad, hogy csinálsz tíz milliót és izgalmadban el is vesztetted. Legközelebb okosabban dönts.

2013. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy nem tanácsot kérek és amiket leírtál, azt csak te látod így bele, mert nem erről van szó. De ez is egy vélemény volt.
2013. júl. 29. 11:48
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor te áruld el, miért érdekel téged mit gondolnak erről mások? Milyen reakciókat vársz?
2013. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert ezt élőben nem szoktam előadni. De érdekel, hogy mit szólnának az emberek ha megtenném.

Őszinte reakciót várok.

2013. júl. 29. 12:07
 17/19 anonim válasza:
Érdekel, hogy csináltad. Ha egyszer fel tudtál építeni 1-ből 10-et, akkor talán máskor is menni fog, de meg kell tanulnod kockázatot kezelni.
2013. júl. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: jól látod. Kifogtam egy jó szériát. Ment a piac és láttam mikor / hogyan... és nem féltem megtenni. A nyerő fázisban nem is nagyon voltak visszaesések. A bukó meg saját hülyeség volt, ez egyértelmű.
2013. júl. 30. 19:20
 19/19 anonim válasza:

Az átlag ember azt mondja : Meg vagy te őrülve, hogy nem állampapírban tartod a pénzed???Mersz kockáztatni???NOOOORMÁÁLIIS?


Az értelmesebbek azt mondják: Meg kell fizetni a tanulópénzt, mindenért legyen az egy vállalkozás, tőzsde, vagy egy párkapcsolat.Akkor lehetsz kiemelkedő ha estél néhányszor pofára, és tanulsz belőle, az írásaid alapján tanultál belőle, ha nem akkor megint bukta, megint újra kezded és ez így folytatódik.A legtöbben egy kudarc után feladnak mindent, legyen az a tanulmányuk, egy üzlet, bármi.Persze könnyebb a meleg sz-rban csücsülni:D:D

2013. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!