Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A romák miért izmosabbak,...

A romák miért izmosabbak, keményebbek?

Figyelt kérdés

Ma jöttem az utcán 180cm/78kg vagyok és kb. egy 14 éves roma elég jó kondiban érezte magát,levállalt mondom 'mivan hé?' erre odafordult a gyerek, rámijesztett, illetve mondta, h lekever egyet, ha nem kussolok.

Miert van, h nagyon agresszivak es erosebbek egy atlag magyarnal?

17 f



2013. aug. 1. 00:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem izmosabbak másoknál, ez emberfüggő. Viszont tényleg agresszívabbak.
2013. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne durvábbak mint egy más etnikum, a néger is lefejezi a brit lakost, ahogy a cigány is a magyart, mivel ők maguk között is a durvaságot és nyers viselkedést látják amiben persze semmi emberi forma nincsen, nekünk emiatt tűnik soknak amit csinálnak

Én egy félévig cigányokkal dolgoztam, de ami ott ment azon csak lestem, azelőtt azt hittem én is vagyok olyan dumával meg fellépéssel mint néhányuk, de ahogy hallottam láttam őket, úgy kezdtem el önmagamban kételkedni hogy mit keresek én itt? hogy nem kötöttek belém? én fehér vagyok ők barnák...


A cigány átlag az kötekszik, de ha tényleg neki megy valaki utána visszavesz, van a másik véglet amelyik a verekedésből sem ért, és durvábban sérteget esetleg leszúr

2013. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komolyan érdekel a kérdésedre a válasz,akkor itt megkapod. [link]
2013. aug. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez azért nagyon durva és elgondolkoztató,hogy hol tart a Magyar ember sorsának jövője. [link]
2013. aug. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
synthol :D
2013. aug. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bizonyos fajtájuk csinálja ezt, az a tipikus, "telefonom a magnóm, aki főleg buszmegállóban tanyázik, ordibál, és mindenkibe beleköt." Hogy miért? Hát.....szimplán primitív? Esetleg felsőbbrendűnek érzi magát? Mert a beásokat lenézik, sokszor megalázzák, megverik őket, OK NÉLKÜL!
2013. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mert nem dolgoznak, így ráérnek egész nap gyúrni meg keménykedni. Plussz a börtönben is annyit edzhetnek amennyit akarnak.

Az agresszivitás meg szorosan összefügg az intelligencia hiányával. Ők mindent erőszakkal akarnak megoldani, ahelyett, hogy gondolkodnának.

Pár hónapja, egyik benzinkútnál tankoltam, és ott volt egy roma család, két 3-4 éves forma kisgyerekkel. Egymással ordibáltak miközben az egyik gyerek futkozott a benzinkúton. Épp akkor jött egy fiatalabb srác autóval és beállt a kúthoz. Az egyik kis srác meg lefejelte a lökhárítóját a srác autójának (alig ért hozzá). De elkezdett bömbölni. Mire az egész rokonság odament, meg se kérdezve hogy mi történt majdnem megverték a sofőrt. Ha nem megyünk oda páran és nem jön ki a benzinkutas azzal, hogy hívja a rendőröket tuti agyonverik. Az persze eszükbe se jutott, hogy esetleg, talán, véletlenül mondjuk ők is vigyázhatnának a gyerekükre, hogy ne essen baja. Ezért mondom, hogy agresszivitás az van, de gondolkodás nulla.

2013. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
2%
Rasszisták!
2013. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Kedves előző válaszoló! Nem azt mondtuk, hogy minden roma azért izmos mert egy börtöntöltelék és egy hülye állat, hanem egy kicsit általánosítottuk. Ettől függetlenül van okos, kedves cigány akivel jól el tudok beszélgetni.
2013. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szergej55 ***** válasza:
Szerintem kifejezetten vékony a többségük, náluk inkább az agresszió számít. Mondjuk én személyesen szerencsére nem tapasztalom ezt, de ez lehet a lényeg.
2013. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!