Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A romák miért izmosabbak,...

A romák miért izmosabbak, keményebbek?

Figyelt kérdés

Ma jöttem az utcán 180cm/78kg vagyok és kb. egy 14 éves roma elég jó kondiban érezte magát,levállalt mondom 'mivan hé?' erre odafordult a gyerek, rámijesztett, illetve mondta, h lekever egyet, ha nem kussolok.

Miert van, h nagyon agresszivak es erosebbek egy atlag magyarnal?

17 f



2013. aug. 1. 00:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sztem egyre több a kigyúrt cigány mindenhol, az erejük és az agresszivitásuk teszi őket nyerővé együtt. Aki nem üt vissza azt becsicskítják könyörtelenül.
2013. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%

Mert aki nem dolgozik, nem jár iskolába, bűnözésből él, annak van ideje és oka arra, hogy erősítse a testét, hogy keményebb legyen. Persze ez nincs mindig így, a legtöbb kötekedős kis patkány inkább kicsi és vékony de fürge, és mindig csapatban támad.

Egyébként én félcigány vagyok, és 15 éves létemre 180 centi és 74 kiló vagyok (inkább izomban súlyos), de ez azért van, mert a felmenőim apámig mind fizikai munkát végeztek, ezért beleivódott e genetikánkba. Sokaknál van így, főleg mivel a rendszerváltás előtt a romák 90%-a fizikai munkát végzett, hiszen a testfelépítésük, vagy inkább az értelmi képességeik miatt nekik való :D

2013. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Más a genetikájuk. 12 évesen már gyereket tudnak csinálni. vagyis 12 évesen olyan bajusza van mint egy magyarnak 18 év körül. :)ez pedig korai tesztoszteron termelést jelent. nálam nem izmosabbak. írigylik is és nyaliznak ahol tudnak. :) én így is megtartom a megfelelő távot. agyon csapni nem akarok senkit,ugyhogy inkább nem nagyon bratyizunk. :)
2013. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!