Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kondis lányok tényleg...

A kondis lányok tényleg keményebbek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy érted?
2011. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

pl viselkedésben,hogy több mindent elviselnek vagy

vagányabbak,bevállalósabbak.

vagy külsőben

vagy vannak kondis lányok /akiket nem ismerek annyira/,de ők pl elég érzéketlennek tűnnek.

2011. okt. 13. 20:39
 3/12 anonim ***** válasza:

Külsőnél nem, vagyis én nem. A belső személyiség kérdése, valamilyen szinten igen, az edzés megtanítja egy pár dologra az embert.. de ne úgy képzelj el egy kondist csajt, mint valami terminátort :D


Azok a lányok pedig szerintem csak kívül érzéketlenek :)

2011. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és ez mért jó nekik?
2011. okt. 13. 20:48
 5/12 anonim ***** válasza:
gondolom álca, hogy kevesebben bántsák őket.
2011. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kondis lány alatt mit értesz aki profi testépítő? vagy aki csak vigyáz az alakjára ? Mert amúgy attól, hogy valaki vigyáz a testére az egyáltalán nem negatív dolog. És szerintem javulhat tőle csak az ember jelleme kitartobb lessz. És megtanul harcolni, lemondani dolgokról...És kitartó lesz nem egyből öngyilkos , ha valami keményebb dolgot dob elé az élet...Persze mindennek van határa én pl fiú vagyok ...de nem szabad ezzel sem túlzásba esni mert ez is vezethet depresszióhoz., hogy nem elégedsz meg a testeddel vagy valami el taszítod az embereket , ha csak magaddal foglalkozol. 2 év 3 hónapja edzek és én is hajlamos vagyok túlzásba esni de önuralmat is ad amivel ezeket a dolgokat normális ember elhárítja:) szerintem ez egy teljessen okés dolog, ha törödik magával és vannak céljai a testével nem csak mással...mert, ha egyedül marad mindenki ott haggya a sz*ba akkor legalább tudja, hogy egy életre való ember van vele saját maga:) tarja az emberben a lelket a sport legalábbis én nem tudnák élni normálissan élni nélküle..19/f
2011. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
így van.
2011. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez a kondis lány elég furi jelző,de én annak mondhatom magam!Egyébkén nőcisen öltözködöm,normális,kedves próbálok lenni az emberekkel(tényleg nem vagyok egy terminátor:D),de "keményebb" vagyok,mint egy olyan lány,aki még abszolút nem volt kondiban.Nekem pl.simán megfordul a fejemben egy ilyen mondat,ha valaki bunkón viselkedik,hogy "fúú de szétb.sznám az arcát",de nem mondom ki,meg nem is kötök bele senkibe,de belül azért meg van a terminátorság:Dbár ez a sport legjobban a fegyelmezettségre tanít meg szerintem!:D
2011. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer megcsaptam egyet. Kemény volt,de a vére ugyanúgy meleg! Amúgy meg minden normális ember hűvös és távolságtartó a mai tetves,mocskos,fertőben tocsogó,torz világban.
2011. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves 78%-os belül terminátor lány, igencsak izgató a keménységed! igazi vadmacska lehetsz! :)
2011. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!