Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az amerikai negerek miert...

Anonym90 kérdése:

Az amerikai negerek miert izmosabbak, mint az afrikai negerek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 00:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert kapják a hormondúsított ételeket.
2013. márc. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Mert az afrikai négerek éheznek az amerikaiak meg nem.
2013. márc. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
bocsi,a sportolokra ertettem,nagyobb izomtomeg van rajtuk
2013. márc. 20. 00:30
 4/14 anonim ***** válasza:
Az amerikai négerek között sok a félvér!
2013. márc. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most jól értem, hogy te egy amerikai izomállat sprintert hasonlítasz egy gebe kenyai hosszútávfutóhoz?
2013. márc. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem hasonlitom ossze a ket sportot,ugy altalaba ertem, box,mma, kosarlaba, az afrikaiak inkabb szalkasok
2013. márc. 20. 01:02
 7/14 poiu ***** válasza:
34%
Nincsenek "négerek".
2013. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amennyiben igaz, amit mondasz, akkor az egyetlen magyarázat a szelekció. Amerikában csak azok a rabszolgák maradtak életben, akik a végtelen hosszú munkához tudtak alkalmazkodni. Afrikában a szelekciós tényező nem a munka volt, hanem az alkalmazkodás a környezeti tényezőkhöz meg az éhezéshez.
2013. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Afrikában nagyon különböző az emberek testfelépítése. Keleten vékonyak az emberek (Kenya, Etiópia, Szomália, Uganda, Tanzania), viszont Nyugaton erős testfelépítésűek az emberek (Ghána, Szenegal, Togo, Nigéria..). Amerikába Nyugat-Afrikából hurcolták be a rabszolgákat a fekete lakosság nagy része az ő leszármazotjai. Ha pl. az atlétikában a sprintereket megfigyeled, Kenyából nincsenek igazán jó sprinterek, viszont pl. Nigériából igen. Plusz szerintem is hozzátartozik az étkezés, plusz az edzési lehetőségek.
2013. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2013. márc. 20. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!