Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire félek...

Normális, hogy ennyire félek a cigányoktól? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés

Bocsánat! Tudom ,hogy ez nem ebbe a kategóriába tartozik ,de itt fordul meg a legtöbb ember és máshol nem kapok rá választ. Nagyon szépen kérlek titeket segítsetek!


Sziasztok!

Mostanában azt veszem észre magamon ,hogy félek. Először nem tudtam pontosan mitől ,de aztán rájöttem ,hogy nem az emberektől hanem kimondottan a cigányoktól! A környékünkön egyre több dolgot hallani pár hónapja egy kislányt fenyegettek meg a cigányok késsel ,hogy adja oda a telefonját. A közvetlen szomszédunkba elloptak egy bicajt és ez csak pár hete volt. Gondoltam ,hogy vmikór felteszem ezt a kérdést ,de ma nagyon ijesztő dolog történt. Egyedül voltam itthon amikor azt hallom ,hogy dörömbőlnek az ajtón nagyon megijedtem aztán egy óriási csattanást és olyan hangot mintha be törték volna az ablakot. Nagyon féltem és remegtem ,de aztán kimerészkedtem ,hogy megnézzem mi történt. de betörő helyett anyukámat találtam aki éppen hazajött és nem tudott bemenni a bicajom miatt és az előszobában lévő tükör el tőrt és az egész szoba üvegszilánkos! Nem nagyon vagyok vallásos ,de félek ,hogy ez egy rossz ómen. megkérdeztem mi történt és azt mondta ,hogy elfelejtette ,hogy az ajtó elé tolta a bicajom és . (a bicajom törte el a tükröt ahogy anyukám bejött) ,de amikor megkérdeztem ,hogy miért tette oda azt mondta ,hogy már két napja szólal meg a riasztó (kb. hajnali 3-6 között) Nagyon megijedtem és ezek után kb. 1 órán át remegtem . Még a mai nap eseményei előtt is rendszeresen féltem otthon és állandóan a hátam mögé néztem és úgy éreztem ,hogy valaki figyel. és tudom ,hogy egyenesen a cigányoktól félek!!! Normális ,hogy ennyire? A mai dolgok után még ennél is jobban fogok félni mint eddig és nem tudom ,hogy bírjam ki! A saját házunkba sem érzem magam biztonságba!


13/L (Tudom ,hogy ilyen kórban nem ezzel kéne foglalkoznom ,de mégis nagyon félek és az anyukámat is nagyon féltem.)



2013. aug. 4. 16:09
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
90%

Rendes emberek? A fszt .

Ha az én bandám lenne uralmon akkor itt már nem lenne se zsidó se cigány . Köszönjük meg orbánnak és a rendfentartó szerveknek meg az azelőttieknek.

Ja és ezek ellen nincs jog, nincs erő nincs hatalom ők az erősebbek ,szaporábbak, trükkösebbek, bár nagy többedmagával jó hogy erősebb ,ja és nincs mit tenni.

Ez van amíg valaki nem hal meg mint tavaly nyáron addig sz@rrá lopkodhatják magukat és sorra alázhatják az embereket.

2013. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 scoobyhun válasza:
És ha annyira féltek attól, hogy betörnek hozzátok,szerezzetek be egy gázpisztolyt.Nem tudom milyen anyagi helyzetben vagytok,de húszezer forintér már lehet venni.Otthon engedély nélkül lehet tartani és sokat segít ha ne adj isten betörnének hozzátok.
2013. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyunk valami jó anyagi helyzetben (nagyon nem) És 14. Húzd le magad a WC-n!
2013. aug. 6. 21:05
 14/43 anonim ***** válasza:
89%
Én megértlek, kérdező. Én is félek tőlük, igaz, már mostanában a félelem kezd átcsapni utálatba, és tegnap is visszaszóltam egy nagydarab cigusnak, aki elkezdte pocskondiázni az utasokat, merthogy az ő purgyéjának senki sem adta át a helyet . Kiskoromban is utáltam őket, mert iskolában szekáltak , de egy időben én is próbáltam emberként hozzájuk állni, míg ki nem rabolt egy. Senkinek sem kívánom,hogy átélje, amikor azzal fenyegetik,hogy összeszurkálják. (amúgy nem láttam nála semmit, de egyszerűen lesokkoltam, mivelhogy eddig sosem történt velem ilyen). Azóta tartom a 10 lépés távolságot, de igazából most sem tudnák mit kezdeni akkor, ha 3-an körbevennének. Ráadásul olyan helyen élek(Borsod) , ahol már lassan ténylegesen is ők lesznek a többség. Szóval a jövő még félelmetesebb. Sosem voltam jobbikos, de komolyan , a sok politikust, meg aki őket védi, kamera nélkül kellene a cigánytelep mellé költöztetni. :( 22/l.
2013. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim válasza:
100%

Ebből látszik, hogy nem emberek, nem is kell így hozzájuk állni, mert kihasználják.

18/F

2013. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
0%

14 vok.

Te egy kis félős hülye vagy, még viccelni se lehet ?

2013. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 scoobyhun válasza:
100%
Lehet viccelni, de mások félelméből nem valami szép dolog viccet csinálni!
2013. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim válasza:
a tükör miatt ne aggódj, ha igaz lenne én már nem élnék, ha teheted szerezz magadnak egy nagyobb testű kutyát, vagy iratkozz be önvédelmi tanfolyamra, talán segít legyőzni a félelmed.
2013. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
a tükör tényleg igaz. A bicajom ott volt az ajtóban anyukám bejött az ajtón a bicajom nekicsapódott a fürdőszoba ajtónak ami ki volt nyitva és az betörte a tükröt ahogy nekicsapódott. Anyukám meg az ajtóban volt és a tükör jóval messzebb van(volt)
2013. aug. 9. 17:51
 20/43 anonim válasza:
a tükrös babonára gondoltam.
2013. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!