Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire félek...

Normális, hogy ennyire félek a cigányoktól? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés

Bocsánat! Tudom ,hogy ez nem ebbe a kategóriába tartozik ,de itt fordul meg a legtöbb ember és máshol nem kapok rá választ. Nagyon szépen kérlek titeket segítsetek!


Sziasztok!

Mostanában azt veszem észre magamon ,hogy félek. Először nem tudtam pontosan mitől ,de aztán rájöttem ,hogy nem az emberektől hanem kimondottan a cigányoktól! A környékünkön egyre több dolgot hallani pár hónapja egy kislányt fenyegettek meg a cigányok késsel ,hogy adja oda a telefonját. A közvetlen szomszédunkba elloptak egy bicajt és ez csak pár hete volt. Gondoltam ,hogy vmikór felteszem ezt a kérdést ,de ma nagyon ijesztő dolog történt. Egyedül voltam itthon amikor azt hallom ,hogy dörömbőlnek az ajtón nagyon megijedtem aztán egy óriási csattanást és olyan hangot mintha be törték volna az ablakot. Nagyon féltem és remegtem ,de aztán kimerészkedtem ,hogy megnézzem mi történt. de betörő helyett anyukámat találtam aki éppen hazajött és nem tudott bemenni a bicajom miatt és az előszobában lévő tükör el tőrt és az egész szoba üvegszilánkos! Nem nagyon vagyok vallásos ,de félek ,hogy ez egy rossz ómen. megkérdeztem mi történt és azt mondta ,hogy elfelejtette ,hogy az ajtó elé tolta a bicajom és . (a bicajom törte el a tükröt ahogy anyukám bejött) ,de amikor megkérdeztem ,hogy miért tette oda azt mondta ,hogy már két napja szólal meg a riasztó (kb. hajnali 3-6 között) Nagyon megijedtem és ezek után kb. 1 órán át remegtem . Még a mai nap eseményei előtt is rendszeresen féltem otthon és állandóan a hátam mögé néztem és úgy éreztem ,hogy valaki figyel. és tudom ,hogy egyenesen a cigányoktól félek!!! Normális ,hogy ennyire? A mai dolgok után még ennél is jobban fogok félni mint eddig és nem tudom ,hogy bírjam ki! A saját házunkba sem érzem magam biztonságba!


13/L (Tudom ,hogy ilyen kórban nem ezzel kéne foglalkoznom ,de mégis nagyon félek és az anyukámat is nagyon féltem.)



2013. aug. 4. 16:09
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Én is félek tőlük, de nem annyira mint te.

Nem kell annyira félni tőlük... Amikor kimész az utcára biztos nem leszel egyedül. És ha bántanak, az egyikőjük biztos felhívja a rendőrséget.

Amúgy még csak tíz vagyok...

2013. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 scoobyhun válasza:
Nehogy azt hidd, hogy valaki hívni fogja.Minálunk az Tescoban vertek egy lányt a biztonságiőr pedig nem is szólt semmit a vásárlók is csak elmentek mellette.Ha én nem állítom le azt a cigányt szerintem meg is erőszakolhatta volna a lányt vagy mittudomén.
2013. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 Swine Scorpion ***** válasza:

Próbálj a szüleiddel valami hasznos védelmi eszközt beszerezni PL.: Az ajtón éjszaka bekapcsolt elektróda maibe 240V van bevezetve! Hadd süsse őket cigánypecsenyévé!


14/F

2014. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!