Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Strandröpi egyedül?

Strandröpi egyedül?

Figyelt kérdés

Ha lemennék strandröpipályára egyedül (nincsen labdám se, meg semmi ismerősöm erre), és ha valakik játszanak, akkor megkérdezném, hogy beszállhatok-e? Az milyen lenne? Nem gáz vagy valami? Nem gondolnának rólam rosszat?


Ez a sz*r nem engedte kiírni a kérdésemet, ezért a f*s cím! Kib*szottul felidegesített!!



2013. aug. 5. 12:10
 1/6 anonim válasza:
100%

Szerintem nincs benne semmi gáz. Miért ne? Ha pl. egyik csapatban kevesebben vannak (tudom, hogy hivatalosan 2x2 fő játssza, de mezei strandröplabdánál annyian játsznak, ahányan épp vannak), még örülhetnek is neked.


Nálunk a strandon simán kialakulnak ismeretlen emberekből alkalmi strandfoci és strandröpi csapatok.

2013. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia! nyugodtan odamehetsz, hozzánk is odajönnek néha a teljesen tapasztalatlan játékosok. nyugi, menj oda, és kérdezd meg.

ui: Egy strandröpi játékos

2013. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon félek, de 3 körül megpróbálom akkor. Vagy kicsit később kéne, mert akkor is még nagyon süt a nap?
2013. aug. 5. 12:40
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor talán majd egy kicsit később, vagy majd holnap, vagy jövő héten. csak nagyon unatkozom és jér régen strandröpiztem és nagyon szeretnék!
2013. aug. 5. 14:58
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor talán majd egy kicsit később, vagy majd holnap, vagy jövő héten. csak nagyon unatkozom és már régen strandröpiztem és nagyon szeretnék!
2013. aug. 5. 14:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen társaság van épp ott, Ha jó fejek vagy épp páratlanul vannak, biztos megengedik, hogy beszállj. De lehet, hogy kifogsz egy csapat bunkót, akik nem engedik meg, vagy megendegik, de aztán sosem passzolnak neked.
2013. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!